Czarna pasta wybielająca do zębów to prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Dowiedz się więcej o produkcie Ecodenta i przeczytaj naszą recenzję.

Czarna pasta do zębów wydaje się być czymś bardzo oryginalnym i niecodziennym, a nakładanie czarnej pasty na zęby, aby je wybielić brzmi nieco dziwnie, ale bez obaw – aktywne składniki, których użyto do jej stworzenia mają niezwykłe działanie. Wszystkie składniki pochodzą z najlepszych źródeł i są całkowicie bezpieczne, a sam produkt jest polecany przez dentystów i został pozytywnie zaopiniowany przez stomatologów z Uniwersytetu Medycznego w Kownie.

Zobacz też: Ranking środków wybielających zęby

Co oferuję nam producent czarnej pasty do zębów marki Ecodenta? Przede wszystkim efekt wybielenia zębów oraz dokładne oczyszczenie i długotrwałe odświeżenie oddechu. Ponadto, regularne stosowanie produktu pomaga w walce z kamieniem nazębnym. Pasta jest ekologiczna i zawiera niemal sto procent certyfikowanych składników pochodzenia naturalnego i nie ma fluoru. Pasta jest przeznaczona do codziennego stosowania, należy jej używać tak samo jak standardowej pasty do zębów. Cena opakowanie zawierającego 100 ml to około 14 złotych.

Głównym składnikiem czarnej pasty Ecodenta jest aktywny węgiel drzewny, który odpowiada za szybko zauważalny efekt znacznie bielszych zębów, skutecznie rozjaśnia wszelkie przebarwienia, które powstają na szkliwie m.in. z powodu picia dużej ilości kawy i herbaty. Kolejnym składnikiem pasty jest TEAVIGO, czyli naturalny ekstrakt z zielonej herbaty, który ma działanie bakteriobójcze, wzmacnia zęby, zapobiega osadzaniu się kamienia oraz daje uczucie długotrwałej świeżości. W czarnej paście obecny jest również propolis, który ma bardzo dobry wpływ na dziąsła oraz zapobiega paradontozie.

Warto przeczytać: Aparat ortodontyczny porady

Czarna pasta do zębów Ecodenta, to nie tylko ciekawy „gadżet” do higieny jamy ustnej, ale produkt, który zapewnia kompleksową higienę jamy ustnej. Pasta sprawia, że zęby są bielsze już po krótkim czasie stosowania. Jej użytkowanie jest wygodne, a smak przyjemny, jedynie trzeba uważać, aby się nie pobrudzić, gdyż pasta może zostawiać plamy. Jest to produkt godny polecenia, zwłaszcza dla osób, które lubią śledzić nowinki w dziedzinie pielęgnacji i lubią ekologiczne produkty.