środek do wybielania zębówRanking środków wybielających zęby to zestawienie najlepszych preparatów, które pozwolą Ci odzyskać biały i lśniący uśmiech. Chcesz wiedzieć, jak naturalnie wybielić zęby bez wydawania fortuny w gabinecie dentystycznym? Sprawdź, który środek do wybielania zębów pozwolą Ci osiagnąć ten cel.

Skuteczne wybielanie zębów w domu

Nie wszystkie produkty do wybielania zębów są tak samo skuteczne. Nie każdy równie efektywnie usuwa żółte przebarwienia, nieestetyczne plamy i ciemny osad. Nie ułatwia tego codzienne spożywanie kawy, herbaty i soków, które zmieniaja barwę zębów i pozostawiają na nich warstwę osadu. Tymczasem żółte zęby szpecą uśmiech i odbierają pewność siebie.

Z innej kategorii: Środki na potencję ranking

Ranking środków wybielających zęby

Jak wybielić zęby domowymi sposobami? Wystarczy sięgnąć po odpowiedni środek do wybielania zębów, który skutecznie poradzi sobie z likwidacją plam i przebarwień. Najwyższej jakości preparaty wybielają zęby, jednocześnie nie niszcząc szkliwa. Porzuć szkodliwe dla stanu Twojego uzębienia metody, takie jak stosowanie sody oczyszczonej i czyszczenie zębów sokiem z cytryny. Również woda utleniona może zaszkodzić zębom, powodując podrażnienia oraz nierównomierny efekt wybielania.

Przygotowany przez nas ranking środków wybielających zęby zawiera preparaty, które cechuje skuteczność, pozytywna opinia użytkowników i bezpieczeństwo stosowania.

sposoby na wybielanie zębów
środki wybielające zęby rankingiBright 
– najwyższy stopień podium zajmuje bezkonkurencyjny środek do wybielania zębów iBright, który zapewnia trwały efekt rozjaśnienia zębów i gwarantuje równomierne wybielenie całej ich powierzchni. Dorównuje on skutecznością profesjonalnym zabiegom w gabinetach stomatologicznych, pozwalajac jednocześnie na dużą oszczędność pieniędzy. IBright nie tylko wybiela zęby, usuwając osady i przebarwienia, ale też wzmacnia szkliwo oraz chroni przed próchnicą. Preparat zawiera najmocniejsze dozwolone stężenie nadtlenku karbamidu, co gwarantuje skuteczne wybielanie zębów w domu. Wybiela zęby średnio o 3-4 odcienie.


środek do wybielania zębówRio Blue Light Teeth Whitening – to mniej profesjonalny zestaw, który pozwala na wybielanie zębów w domu. Produkt łączy działanie żelu wybielającego i lampy z wymiennymi ustnikami. Dołączona do zestawu lampa emituje niebieskie światło, które aktywuje i intensyfikuje działanie substancji wybielającej. Żel z odpowiednim stężeniem nadtlenku wodoru wybiela zęby bezpiecznie i skutecznie. Po zakończeniu kuracji niezbędna jest gruntowna higiena jamy ustnej, która zapobiegnie ponownemu pojawieniu się przebarwień.

 


skuteczne wybielanie zębów w domuWhiteWash Nano Intensive Whitening Strips – wybielające paski do zębów do zadań specjalnych. Paski idealnie dopasowują się do powierzchni zębów, a unikalna receptura zapewnia pełne bezpieczeństwo dla zębów i dziąseł podczas kuracji. Zęby stają się wyraźnie bielsze po okresie około 2 tygodni. Paski mają przyjemny miętowy posmak. Optymalny czas trzymania pasków na zębach to 30 minut, co może być pewnym utrudnieniem w codziennym stosowaniu.

 

 


skuteczne wybielanie zębów w domuBiała Perła System Wybielający – to profesjonalna kuracja wybielająca zęby, która trwa 10 dni i zajmuje 10 minut 2 razy dziennie. Preparat aktywnie działa na zanieczyszczenia w szkliwie i jest bezpieczny dla zębów i dziąseł. Nie tylko rozjaśnia zęby, ale też wzmacnia szkliwo i poprawia stan dziąseł. Biała Perła oferuje wygodne aplikatory, które doskonale dopasowuja się do zębów. Jedynym minusem preparatu jest to, że polecany jest raczej osobom ze średnimi i niewielkimi przebarwieniami.

Może Cię zainteresować: Meridia

Specyfikiem, który zdecydowanie wygrał ranking środków wybielających zęby jest preparat iBright, który cechuje najlepszy stosunek ceny do jakości i skuteczności. Jeśli zastanawiamy, jak skutecznie wybielić zęby, ten produkt będzie najlepszym wyborem. Pamiętajmy również o zdrowej diecie z małą ilością cukru i innych substancji, które uszkadzają szkliwo. Ograniczmy też kawę i papierosy – zyskamy białe zęby i piękny, lśniący uśmiech.