Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem leku zelixa czy też meridia 15 mg i chciała / byś wiedzieć, który jest lepszy . Obydwa te leki zawierają jako substancje czynną, 15 mg sibutraminy. Generalnie mówiąc jest to ten sam lek aczkolwiek, wyprodukowany przez dwie różne firmy. I w zasadzie w tym zdaniu można by zakończyć porównanie tych leków. Zobacz DNP

Może cię zainteresować także : Meridia zamiennik


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2024

Zamów lek bez recepty !!! Oryginalny lek 15 mg tanio w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24W@TUTA.IO Gwarancja oryginalności! Cena to 135 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.

UWAGA!!! Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tej reklamy, przez nasz formularz kontaktowy !


Meridia czy Zelixa

Są osoby, które twierdzą że meridia lepiej na nich działała niż zelixa 15 i odwrotne sytuacje także się zdarzały i to w cale nie rzadko. Z czego to wynika? Jedyne co się nasuwa to psychika, obydwa leki zawierają po 15 mg sibutraminy jako substancje czynną leku, więc w zasadzie pod względem chemicznym są to takie same leki.

Adipex zamiennik  Co zamiast Adipexu

zelixa czy meridia który lepszy

Na to pytanie odpowiedzieliśmy już jedno zdanie wcześniej, obydwa są skuteczne ponieważ są to te same leki, tylko pod innymi nazwami, meridia 15 wyprodukowana przez firmę abbott, obecnie lek ten produkowany jest jedynie poza unią europejską, natomiast zelixa była produkowana przez firmę Biofara

Z tej samej kategorii: Sibutramina zamiennik

zelixa czy meridia porównanie

Jak już pisaliśmy w opisach tych, leków obydwa są bardzo skuteczne w odchudzaniu, ponieważ obydwa zawiewają sibutramina 15 mg , skutecznie hamują apetyt i przyśpieszają przemianę materii, dzięki czemu waga dość szybko zaczyna spadać.  Jeżeli chodzi o składnik aktywny obu leków jest to sibutramina 15 mg , substancja ta, występowała także jako inny lek pod nazwą sibutramina 15 mg , kilka lat temu była produkowana także w dawce 20 mg.

Powiązany temat: Zelixa zamiennik

Podsumowując: Kilka leków o różnych nazwach, łączy je to że wszystkie posiadają jedną substancję aktywną i są w zasadzie swoimi zamiennikami.