OxyContin 80 mg gdzie kupić ? jest lekiem należącym do grupy opioidów, jest to silny lek przeciwbólowy dużo mocniejszy niż bardzo popularny Tramal 200 mg. oxycontin najczęściej jest stosowany u osób, które odczuwają silny i długotrwały ból. Lek ten zostaje powoli uwalniany do organizmu dzięki czemu jedna tabletka 80 mg działa przez ok 12 godzin od podania.

Oxycontin co to jest

Lek ten jak inne z grupy opioidów, może powodować uzależnienie i jego długo trwałe stosowanie może powodować zwiększenie tolerancji na lek. Dlatego nie zaleca się stosowania leku dłużej niż przez okres jednego miesiąca. Lek ten występuje w dawkach 5 mg oraz 10 mg,  20 mg oraz 40 mg i 80 mg . Maksymalną dawkę jaką można stosować określa się na 400 mg.

Oksytocyna lek bez recepty

Lek ten w Polsce dostępny jest na receptę. Bez recepty można go otrzymać od osób , które odsprzedają lek zakupiony w aptece. Zazwyczaj koszt 30 szt to koszt ok 180 zł.

Przeczytaj również : Ritalin sprzedam / kupię bez recepty

Oxycontin zamienniki

Najpopularniejsze zamienniki Oxytovinu to Accordeon ; Oxycoddone Teva ; Oxydolor ; Reltebon ; Xancodal ; Oxycodon Acion ; Oxycodone Ethypharm ; oxynorm . Leku nie należy łączyć z popularnymi lekami na odchudzanie takimi jak Adipex czeski czy też Meridia tanio i ogólnie leki na Sibutramina.

Oxycontin 5 mg gdzie kupić

Oxycontin 80 mg ( zawiera 80 mg chlorowodorku oksykodonu ) Jest to najpopularniejsza dawka leku 80 mg często mniejsze dawki w przewlekłym bólu jest mało skuteczna. Lek ten podany pierwszy raz w większych dawkach może powodować euforyczny stan.

Z losowej kategorii: Adderall XR sprzedam / kupię – gdzie kupić ?

Nie należy prowadzić pojazdów o zażyciu leku Oxycontin . Lek też nie powinien być stosowany u osób , które maja problemy z jelitami bądź wątrobą.

Oxytocin Apteka 

Lek ten bez refundacji kosztuje w aptece ok 350 zł natomiast z refundacją ok 10 zł jeżeli lekarz wystawi receptę ze zniżką. Leki takie jak Oxycontin należy stosować bardzo ostrożnie i pod kontrolą lekarza.

OxyContin dawka śmiertelna

Lek jest jak już pisaliśmy jet opioidem i może powodować uzależnienie, w większych dawkach powyżej 600 mg może powodować senność oraz bardzo spłycać oddech co może doprowadzić do śmierci. Nie zaleca się stosowania tak dużych dawek ze względu na niebezpieczeństwo poważnych skutków ubocznych.