Lek Esogno 3 mg jest nowym lekiem nasennym , lekiem nowej generacji dostępnych dawkach 1 mg , 2 mg i 3 mg . Jego aktywną substancją jest eszopiklon substancja działającą nasennie i uspokajającą. Jest to jakaś pochodna benzodjazepin , jak to bywa z benzodiazepinami uzależniają , jako nasenne właściwości najskuteczniejszy był nasen / zolpidem ale wykazywały działanie uzależniające i nie zaleca się ich dłuższego stosowania.

Esogno opinie

Esogno wydaje się być udoskonaloną wersją Zolpidemu, który działa równie skutecznie i rano nie powoduje tak zwanego „zamulenia ” jak po innych lekach typu tisercin czy też chloroprotixen, mianserina di tego można go bezpiecznie przyjmować do 6 mc bez uzależnienia.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2021

Gdzie kupić ? – Zamów lek bez recepty !!! Esogno i zamienniki w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email ogloszenia24m@pm.me Gwarancja oryginalności! Cena to 130 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. Oraz nie pisanie wiadomości odnośnie zakupu produktów z reklamy, przez nasz formularz kontaktowy. Zapytania prosimy wysyłać bezpośrednio na adres email, podany w ogłoszeniu przez reklamodawce !!!


Z tej samej kategorii temat: Skuteczne leki nasenne – jak zwalczyć bezsenność

Lek ten przyśpiesza zasypianie, wydłuża sen oraz poprawia jego jakość, czyli wydaje się być lekiem idealnym. Lek ten jest wskazany przy leczeniu , krótko trwałej bezżenności ale w porwaniu z zolpidem czy też nasen przy, których nie zaleca się stosowania dłużej niż 2 tygodnie ponieważ leki te uzależniają i rośnie z czasem tolerancja na lek. Esogno wydaję się być udoskonaloną wersją zolpidemu , który można stosować przez co najmniej kilka miesięcy bez przerwy.

Esogno bez recepty ?

Esogno lek nowej generacji, który jest bardzo skuteczny w leczeniu bezzębności, który niestety uzależnia przy długotrwałym stosowaniu ale dużo mniej niż leki typu nasen czy zolpidem.  Jest to lek nowej generacji leków jeżeli chodzi o walkę z bezsennością.

Esogno lek opinie

Jeżeli chodzi o leki nasenne jest ich na prawdę dużo , szybko działające ale uzależniające , których nie wolno brać zbyt długo to Nasen i Zolpidem, leki które nie uzależniają to tisercin bardzo pogłębia sen , ale obniża ciśnienie tętnicze i rano na prawdę ciężko się zwlec z łóżka. Bardzo dobrze sprawdza się także ketrel , który nie jest stricte na sen ale bardzo się sprawdza jako lek nasenny. Minus jest taki że potrzebuje ok 60 min żeby zacząć działać. Gdzie Nasen i zolpidem działają w ciągu kilku minut.

Esogno ulotka ? Ulotka jest bardzo zblirzona jeżeli chodzi o skutki uboczne do zolpidemu w zasadzie w 90 % się pokrywają. Esogno wydaje się być lekiem bezpieczniejszym jeżeli chodzi o działanie uzależniające, do 6 mc można stosować w porównaniu do zolpidemu do 2 tygodni to jednak wielka różnica.

Esogno zamienniki

Leku Esogno nie należy łączyć z lekami z grupy benzodjazepin czy też alkoholem , ponieważ to zwiększa jego działanie. Zamiennikami esogno są zolpidem , sanval , nasen aczkolwiek są dużo gorszymi zamiennikami jeżeli chodzi o skutki uboczne.

Cena leku jest dość niska. W aptece przy refundacji kosztuje około 15 zł. Niestety bez refundacji będzie dużo droższy. Bez refundacji NFZ  jego cena to ok 150 zł. Esogno póki co jest najlepszym lekiem nasennym , który ma mało skutków ubocznych i można go stosować przez dłuższy czas.