Zen Slim 15 to jeden z wielu genetyków, czyli zamienników Meridii i innych tabletek na odchudzanie, zawierających chlorowodorek sibutraminy. Jak działa Zen Slim 15? Czy jest dostępny w aptece?

Zobacz także: Tabletki na wstrzymanie apetytu


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2021

Sprzedam bez recepty !!! Oryginalny ZenSlim 15 mg  sprzedam w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24W@TUTA.IO Gwarancja oryginalności! Cena to 132zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowy


Tabletki na odchudzanie Meridia doczekały się wielu zamienników, które zawierały tę samą substancję czynną, czyli sibutraminę. Leki te niczym nie różniły się w stosunku do mechanizmu swojego działania, dawki oraz efektów kuracji. Pozwalały one zwiększyć uczucie sytości po spożyciu małej porcji pokarmu, zwiększały termogenezę oraz skutecznie redukowały masę ciała u osób, na które nie działała sama dieta i inne niefarmakologiczne kuracje odchudzające.

Przeczytaj także: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?

Sibutramina bez recepty

ZenSlim 15 gdzie kupić ? jest stosunkowo mało znanym genetykiem Meridii i jak i inne leki na bazie sibutraminy nie jest już dostępny w aptece. Zaprzestanie stosowania sibutraminy w leczeniu nadwagi i otyłości oraz wycofanie jej z obrotu m.in. na terenie UE, związane było przede wszystkim z jej wpływem na układ nerwowy i możliwymi skutkami ubocznym kuracji.

Zen Slim 15 – działanie

Działanie tabletek Zen Slim polega się na redukowaniu głodu poprzez wpływ na układ nerwowy. Pacjenci, którzy przyjmowali lek, mogli znacząco ograniczyć spożycie pokarmów oraz podołać trudom diety, bez obaw o niweczący jej efekty wilczy głód. Ponadto, sibutramina zwiększa wydatek energetyczny organizmu, więc wpływa na tempo spalania tkanki tłuszczowej.

Inne generyki Meridii to, m.in.: Lindaxa 15, Zelixa 15, Slimex, SlimTrim, Afibron.

Sibutramina skutki uboczne

Lei na bazie sibutraminy mogą powodować skutki uboczne. Na ich wystąpienie może mieć wpływ stosowanie większej niż zalecana dawki dobowej sibutraminy, stosowanie innych leków np. antybiotyków podczas kuracji odchudzającej oraz inne czynniki, także typowo osobnicze np. nadwrażliwość i uczulenie na składniki leku.

Może Cię zainteresować: Jak po ciąży szybko schudnąć?

Do najczęściej obserwowanych skutków ubocznych, podczas stosowania leków na bazie sibutraminy, należą:

  • Bóle i zawroty głowy,
  • Suchość w ustach,
  • Uczucie wzmożonego pragnienia,
  • Kołatanie serca,
  • Nadciśnienie,
  • Uderzenia gorąca,
  • Dolegliwości ze strony układu pokarmowego,
  • Niepokój,
  • Drżenia mięśni,
  • Bezsenność.

Z losowo wybranej kategorii:  Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?

Ważne – leki na bazie sibutraminy mogą wpływać na płód, dlatego nie należy stosować ich w czasie ciąży i planowania ciąży oraz karmienia piersią.

Stosowałaś/łeś tabletki Zen Slim 15? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, efektami kuracji oraz ewentualnymi skutkami ubocznymi jej stosowania w komentarzu. Możesz także wypowiedzieć się na naszym forum.