Zamiennik Meridii dostepny w aptece internetowej Legalnie – czy istnieje lek o takim samym działaniu jak Meridia apteka internetowa , który możemy kupić w aptece na receptę? Sprawdź najnowsze informacje na temat leków na otyłość, dostępnych w aptekach. Po jakich tabletkach sie chudnie?

Zobacz także: Biphasic Slim na odchudzanie– skład, działanie

Sibutramina zamiennik


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2021

Zamów lek bez recepty!!! Oryginalna Meridia 15 mg tanio w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email  OGLOSZENIA24H@PM.ME Gwarancja oryginalności! Cena to 142 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowy


Meridia to jeden z najbardziej znanych leków na odchudzanie na bazie chlorowodorku sibutraminy. Tabletki Meridia do 2010 roku były dostępne w Polskich aptekach oraz stanowiły jeden z najchętniej wybieranych środków odchudzających w innych krajach UE, USA i Ameryki Południowej.

Zobacz ofertę: Tabletki Meridia sprzedam 15 mg

Po wydaniu przez Europejską Agencję Leków zalecenia o zaprzestaniu sprzedaży Meridia została wycofana z obrotu na terenie UE od tej pory nie kupimy jej w aptece. Podstawą decyzji o zaprzestaniu stosowania Meridii w leczeniu otyłości były badania dowodzące, że chlorowodorek sibutraminy  znacznie zwiększa ryzyko udaru i zawału.

Leki, po których się chudnie

Działanie odchudzające Meriidi opierało się na hamowaniu łaknienia i podkręcaniu metabolizmu. W czasie stosowania tabletek temperatura ciała ulegała podwyższeniu, zwiększało się ciśnienie krwi oraz tętno, więc metabolizm w naturalny sposób przyśpieszał.

Z losowo wybranej kategorii: Leki na powiększenie biustu Perfect Bust

W połączeniu z mniejszym apetytem, dawało to efekty w postaci szybkiej redukcji masy ciała. Warto zaznaczyć, że Meridia apteka internetowa Legalnie oraz jej odpowiedniki na bazie sibutraminy – Afibron, Zelixa tabletki, Reducil, Lindaxa, Sibutamin i inne preparaty z sibutraminą np. chińskie tabletki Meizitanc i Lida przeznaczone były do zastosowania u osób ze znaczną nadwagą oraz otyłością. Ze względu na możliwe działania niepożądane leki te stanowiły terapię mającą na celu ratowanie zdrowia osób, u których nadwaga poczyniła ogromne szkody w organizmie, a stosowanie diet i aktywność fizyczna nie spowodowały utraty zbędnych kilogramów. Jedno jest ważne – leki na otyłość nie są sposobem na bezproblemowe odchudzanie. Stosowanie Meridii i jej zamienników także wymaga przestrzegania diety i zmiany trybu życia!

Może Cię zainteresować: Dlaczego nie mogę schudnąć?

Zamiennik Meridii dostepny w aptece

Obecnie brak jest w aptekach zamienników Meridii oraz innych leków na bazie sibutraminy. Wycofano także leki oparte na innych związkach o działaniu hamującym głód, inaczej działaniu anorektycznym. Niestety nie zaproponowano niczego w zamian, co pozwoliłoby osobom z dużą nadwagą szybko i efektywnie schudnąć.

Meridia tabletki, gdzie kupić?

Na ten moment, jedynym sposobem na szybszą redukcję masy ciała są suplementy wspomagające odchudzanie oraz zabiegi chirurgiczne stosowane u osób z dużą nadwagą i zagrażającą zdrowiu i życiu otyłością.

Stosowałaś/łeś Meridię lub inne leki na otyłość. Podziel się z innymi swoją opinią na temat efektywności działania i skutków ubocznych leczenia. Zapraszamy do dyskusji także na naszym forum.