Xenical zamiennik – wyjaśniamy, jak działają leki na bazie Orlistatu i kiedy należy stosować leki na bazie substancji czynnej o nazwie orlistat. Sprawdź zamienniki leku Xenical.

Działanie: Xenical to lek na odchudzanie, który oparty jest o substancję czynną o nazwie orlistat. Jego działanie pozwala ograniczyć wchłanianie tłuszczów w przewodzie pokarmowym, więc jest w niektórych przypadkach  skutecznym wsparciem w odchudzaniu.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2022

Zamów lek bez recepty !!! Oryginalny Xenical w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24H@PM.ME Gwarancja oryginalności! Cena to 139 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis ! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. Oraz nie pisanie wiadomości odnośnie zakupu produktów z reklamy, przez nasz formularz kontaktowy. Zapytania prosimy wysyłać bezpośrednio na adres email, podany w ogłoszeniu przez reklamodawce !!!


Zobacz także: Xenical sprzedam

Zamiennikami Xenicalu są: Meridia 15, Orlistat, Alli tabletki, Zelixa, Sibutramina, Lindaxa

Lek stosuje się u osób ze znaczną nadwagą i otyłością jako wsparcie niskokalorycznej diety i aktywności fizycznej. Hamuje on aktywność lipazy, ograniczając wchłanianie tłuszczów z pokarmów oraz zmniejszając dostarczaną do organizmu liczbę kalorii. Xenical orlistat powoduje, że niestrawiony tłuszcz usuwany jest z organizmu wraz z kałem.

Podczas stosowania leków na bazie orlistatu normalne trawienie i wchłanianie pokarmu zostaje w pewien sposób upośledzone, dlatego lek ten powinien być zawsze stosowany pod kontrolą lekarza. Ewentualne skutki uboczne stosowania Xenicalu i jego zamienników nasila się w przypadku nieprzestrzegania zaleconej diety.

Może Cię zainteresować: Tabletki na otyłość

Skutkiem ubocznym stosowania tabletek może być, np. oleista wydzielina z odbytu, problemy z nietrzymaniem stolca, dolegliwości żołądkowe, biegunka, wzdęcia, bóle brzucha, częste parcie na stolec, oleiste stolce oraz gazy z wydzieliną. Częstym skutkiem ubocznym przyjmowania leków na bazie orlistatu są też schorzenia wynikające z ograniczenia wchłaniania witamin rozpuszczalnych w tłuszczach – A, D, E i K.

Xenical bez recepty

Lek jest dostępny jedynie na receptę. Można go obecnie kupić w kilkudziesięciu aptekach w Polsce, w cenie około 300 zł za 84 kapsułki.

Z losowo wybranej kategorii: Czy adipex jest dostepny w czechach ? Adipex jak rozpoznać oryginał ?

Dawkowanie:

Lek stosuje się 3 razy na dobę po 1 kapsułce w czasie, lub do godziny po każdym głównym posiłku. Dawkę można pominąć, gdy spożywany posiłek nie zawierał tłuszczu. Kapsułkę należy popić dużą ilością wody. Aby lek działał w sposób efektywny, należy dzienną dawkę tłuszczów podzielić na trzy posiłki główne w równych proporcjach.

Xenical zamiennik

Lek nie ma wielu zamienników. Na naszym rynku, w legalnej sprzedaży na receptę dostępne są jedynie kapsułki twarde 120 mg. Przez krótki czas były dostępne bez recepty kapsułki Alli, które zawierały mniejszą dawkę orlistatu. Tę samą substancję czynną zawierały także tabletki Oristat 120 i 60 mg.

Przeciwwskazania do stosowania leku to, m.in.: choroby wątroby, zespół zaburzonego wchłaniania, ciąża, karmienie piersią, wskaźnik BMI poniżej 28 i zaburzenia odżywiania. Xenical wchodzi w interakcje z innymi lekami np. przeciwpadaczkowymi i przeciwzakrzepowymi!