Opakowania do przewozów leków to wysokiej jakości produkty, które zapewniają ich ochronę w czasie transportu. Jednocześnie gwarantują bezpieczeństwo dla ludzi oraz otoczenia. Przekonaj się, jakie opakowanie warto wybrać do transportu leków i innych przedmiotów! Wybierz specjalistyczne opakowania na miarę twoich potrzeb! Skorzystaj z opakowań EPS, EPP, EPE lub Arcel.

Najlepsze opakowania do transportu leków

Bezpieczny transport wrażliwych i delikatnych produktów to spore wyzwanie dla wielu firm. Ciekawą propozycją są z pewnością opakowania do przewozu leków oraz pozostałych produktów. Opakowania styropianowe to doskonały towar, ponieważ można go dopasować do oczekiwań klienta pod względem formy i kształtu. Opakowanie EPS, EPP, EPE lub Arcel sprawia, że produkt jest świetnie zabezpieczony przed wibracjami, uderzeniami oraz wahaniami temperatury w trakcie transportu.

Produkty wrażliwe, materiał biologiczny, produkty lecznicze, żywność i wiele innych artykułów wymaga zastosowania właściwego modelu opakowania. W tym celu warto wybrać opakowanie EPS, EPP, EPE lub Arcel, które można dopasować do przedstawionej przez klienta specyfikacji. Przygotowane opakowanie uwzględnia kształt i formę produktu, który ma być transportowany. Jednocześnie projektowane opakowanie pozwoli w maksymalny sposób zabezpieczyć towar przeznaczony do transportu.

Opakowania do transportu – doskonałe parametry w rozsądnej cenie

Opakowania do przewozów leków to między innymi pojemniki izolacyjne, które zapewnią stałą temperaturę w czasie transportu oraz bezpieczeństwo artykułu w nim przewożonego. Spełniają one niezbędne normy i wymagania, a także sprawdzają się w przypadku konieczności utrzymania kontrolowanej temperatury przez określony czas. W przypadku szczepionek wymagane jest wykorzystanie suchego lodu oraz przewożenie w ściśle określonej temperaturze. Transport leków stanowi dość wymagającą procedurę. Wspomniane opakowania wykorzystywane są również do transportu: produktów biotechnologicznych, materiału biologicznego, produktów farmaceutycznych oraz łatwo psujących się artykułów spożywczych.

Pojemniki izolacyjne to jedna z licznych propozycji, jakie można znaleźć na rynku. Wśród opakowań EPS, EPP, EPE lub Arcel dostępne są także: opakowania zwrotne, pojemniki na żywność oraz tace transportowe. Uwagę zwracają opakowania przeznaczone do przewozu sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego, który wymaga wysokiej jakości opakowania. Do przewozów leków wybierz sprawdzone pojemniki izolacyjne, dzięki którym zadbasz o bezpieczny transport!