Espiro Next to seria wózków dostępnych w kilku modelach. Wszystkie są niezwykle funkcjonalne, wyróżniają się wysoką jakością wykonania i ciekawym wyglądem. Dzięki systemowi 2w1 służą dziecku od pierwszych dni życia aż do 3 lub 4 urodzin. Dzięki interesującym rozwiązaniom sprawdzają się na spacerach w każdą pogodę i po różnych powierzchniach.

Udany spacer z dużym wózkiem spacerowym

Trzy podstawowe modele wózków, które oferuje marka Espiro Next to: Avenue, Manhattan, Silver. Następne trzy modele (Avenue 2, Manhattan 2, Silver 2) są ich ulepszonymi wersjami. Różnice pomiędzy modelami dotyczą głównie wyglądu i kół. Najnowszym modelem jest wózek Espiro Next UP, który wyposażony został w system potrójnej wentylacji.

Dla niemowlaka

Na uwagę – szczególnie młodych rodziców – zasługuje z pewnością wózek Espiro Next dzięki swojej gondoli. Jest ona uznawana za drugie łóżeczko dla niemowlaka. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i dbałości o każdy detal, jest miejscem spokojnego snu i odpoczynku. Pod spodem gondoli producent ukrył specjalną sekcję z suwakiem, za pomocą której można regulować otwory wentylacyjne. Ta funkcja – w połączeniu z dużą budką z rozkładanym daszkiem oraz materiałem zapewniającym ochronę przed promieniami UV – sprawia, że wózek Espiro  dobrze chroni dziecko przed przegrzaniem. Dodatkowo moskitiera wbudowana na stałe w budkę osłania przed owadami.

Dla starszego dziecka

Rodzice starszych dzieci docenią z pewnością liczne zalety Espiro Next w wersji spacerowej. Jedną z ważniejszych jest możliwość ustawienia siedziska zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Pierwsza opcja zadowoli mniejsze dzieci, które potrzebują kontaktu wzrokowego z rodzicami. Natomiast druga będzie odpowiednia dla tych starszych i bardziej ciekawych świata.

Wózki Espiro Next w niektórych wersjach mogą służyć dziecku do końca okresu wózkowania. Takie modele jak na przykład Manhattan 2.0, Silver 2 czy najnowszy Espiro Next Up przeznaczone są do przewozu dzieci, których waga przekracza 15 kg.

Wózek Espiro Next – łatwe prowadzenie i składanie

Niezawodny stelaż

Lekkie i łatwe prowadzenie wózka jest podstawą udanego spaceru. Espiro Next 2w1 posiadają stelaż wykonany z trwałego aluminium. Jest on lekki i wytrzymały. Odpowiada za komfort prowadzenia całego wózka. Stelaż stworzony został z myślą o wieloletnim i intensywnym użytkowaniu.

Warto zwrócić tutaj uwagę na model Espiro Next Up Black, którego rama stworzona jest z czarnego, matowego aluminium. Ciekawy jest też model Espiro Next Up Chrome. Tutaj stelaż wykonany został z czystego chromu.

Wózki Next składają się w prosty sposób. Dodatkowo w przypadku zamontowania na stelażu siedziska spacerowego – złożenie możliwe jest bez wcześniejszego wypinania siedziska. Wózek po złożeniu stoi sam. Takie rozwiązanie sprawia, każdy wózek Espiro Next będzie łatwy w transporcie oraz przechowywaniu.

Koła – idealne w teren

Producent zadbał o to, aby każdy wózek Espiro Next był wygodny w prowadzeniu. Z tego powodu dobrał koła, które sprawdzą się nawet w trudnym terenie. W części modeli – jak na przykład Manhattan czy Silver 2 – obecne są koła pompowane. Wartym podkreślenia jest fakt, że do zestawu Espiro next 2w1 dołączana jest pompka do kół.

W innych modelach dostępne są koła żelowe (m.in. Manhattan 2.0), zwane też bezobsługowymi. Specjalny żel we wnętrzu nie jest narażony na przebicie, a więc koła nie wymagają pompowania.

Interesującą opcją jest również możliwość wyboru rodzaju kół. Taką opcję producent daje między innymi w modelach Manhatan 2.1 czy Next Up.