Wypadanie włosów jest przypadłością, która dotyka bardzo wiele osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ten kłopot odbiera pewność siebie i dobry humor, a w skrajnych przypadkach może nawet doprowadzić do depresji. Na pomoc w tej sytuacji przychodzi specjalistyczny preparat Trychoxin.

Trychoxin to produkt wymyślony i przygotowany przez grono specjalistów w dziedzinie walki z wypadaniem włosów. Jest to zestaw ampułek, które należy aplikować na skórę głowy, a następnie w nią wetrzeć.

Zobacz też: Raspberry Ketone opinie

 Ampułki zawierają w swoim składzie kwas oleanolowy, który zmniejsza produkcję DHT, czyli głównej przyczyny wypadania włosów. Co więcej, Trychoxin zawiera arganinę, która odżywia strukturę włosa oraz apigeninę, która z kolei wpływa na lepsze krążenie skóry głowy. Co więcej, w preparacie znajduje się też biotyna, która sprawia, że włosy są niezwykle miękkie i lśniące.

Jak widać, preparat Trychoxin nie tylko wpływa na zmniejszenie wypadania włosów i je dogłębnie odżywia, ale również stymuluje porost nowych włosów, co automatycznie wpływa pozytywnie na ogólny wygląd i kondycję fryzury.

Z innej kategorii: Zioła na odchudzanie

Jedno opakowanie Trychoxinu wystarcza na ponad miesięczną kurację. Zawiera 24 ampułki, z czego jedna wystarcza na dwa użycia. Cena opakowania to około 100 złotych. Dziennie należy wykonać jedną aplikację. Sposób nakładania preparatu jest bardzo prosty – spryskujemy skórę głowy za pomocą atomizera, a następnie dokładnie wcieramy produkt.

Taką aplikację można przeprowadzać na mokrych albo na suchych włosach. Zaleca się również, aby po sześciu dniach stosowania ampułek zrobić sobie jeden dzień przerwy od preparatu.

Zobacz również na naszym forum: Co robić gdy wypadają włosy

Trychoxin wypada skutecznie w badaniach specjalistów oraz opiniach konsumentów. Badania pokazały, że już po miesiącu problem u większości stosujących kurację znacznie się zmniejszył, a po 3 miesiącach stosowania niemal wszyscy użytkownicy ampułek mogli cieszyć się odrastającymi włosami.