Lekarz zalecił Ci wykonanie tomografii komputerowej? Zależy Ci na Twoim zdrowiu i nie chcesz czekać w długiej kolejce na badanie, a potem denerwować się do czasu aż nie pojawią się wyniki? Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow jest odpowiedzią na potrzeby osób, takich jak Ty. U nas wykonasz tomografię komputerową w Poznaniu bez konieczności czekania wielu dni. Wystarczy, że zadzwonisz i zarezerwujesz termin wizyty. To takie proste! W naszej pracowni TK czekają na Ciebie doświadczeni specjaliści, którzy wykonają badanie i przygotują jego opis, abyś mógł sprawdzić stan swojego zdrowia tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Z nami nie tracisz czasu – doskonale wiemy, że zdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy, jakie mamy. Dlatego chętnie pomagamy naszym pacjentom zadbać o siebie.

Tomografia komputerowa – badanie obrazowe o dużym potencjale

Tomografia komputerowa, określana także skrótowo mianem TK, lub z angielskiego CT (computed tomography) należy do badań obrazowych o ogromnym potencjale diagnostycznym. Wykorzystuje się ją nie tylko w diagnostyce, ale również podczas planowania leczenia czy późniejszej oceny jego skuteczności. Do Centrum Diagnostyki Obrazowej MEDflow w Poznaniu na tomografię komputerową zgłaszają się między innymi pacjenci:

  • cierpiący z powodu chorób nowotworowych lub schorzeń narządów wewnętrznych;
  • z wrodzonymi wadami rozwojowymi;
  • ze stanem zapalnym narządów;
  • u których planuje się operacje lub zabiegi;
  • którzy muszą wykonać kontrolę po zabiegach lub operacjach.

TK pozwala zajrzeć do wnętrza ciała pacjenta bez konieczności naruszania jego powłok. Dzięki tomografii możliwe jest obrazowanie wielu narządów oraz struktur w ciele, ocena ich stanu itd. – to niezwykle pomocne podczas planowania leczenia, co przekłada się na komfort pacjenta. Ogromny potencjał tego badania obserwujemy każdego dnia, przygotowując obrazy oraz ich opisy dla naszych pacjentów.

Zadbaj o zdrowie i nie czekaj w kolejkach

W przypadku wielu schorzeń ogromną rolę w drodze do odzyskania pełni zdrowia czy sprawności, odgrywa czas podjęcia diagnostyki i wdrożenia leczenia. W naszym poznańskim Centrum doskonale wiemy, że ze zdrowiem nie ma żartów i nie warto czekać, aż samo przejdzie. Zachęcamy do tego, aby w przypadku problemów zdrowotnych zawsze zwrócić się o pomoc do specjalistów. Lekarz może wystawić skierowanie na tomografię komputerową lub inne badania obrazowe, które ułatwią postawienie diagnozy i podjęcie odpowiedniego leczenia

Jednak uzyskanie skierowania to dla wielu osób dopiero początek drogi do odzyskania własnego zdrowia. Jeśli o nie chodzi, zdecydowanie nie warto czekać w długiej kolejce, bo czas może działać na Twoją niekorzyść. Jeśli masz skierowanie, umów się na badanie w MEDflow. Nasi pacjenci nie czekają, ponieważ oferujemy bardzo atrakcyjne terminy wizyt, dzięki którym możesz zawalczyć o swoje zdrowie już teraz.

Umów dogodny termin już dziś

Zapraszamy na tomografię komputerową wszystkich pacjentów ze skierowaniem, zarówno z Poznania i okolic, jak i z dalszych miejscowości. W MEDflow możesz liczyć na empatyczne i indywidualne podejście oraz dogodne terminy wizyt. Pacjenci i ich zadowolenie są dla nas najważniejsi, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać nawet największym oczekiwaniom.