Ciężko jest zestawić te dwa leki ze sobą. Obydwa zawierają dwie różne substancje aktywne, chodzi pod względem działania bardzo zbliżone do siebie. Tenuate zawiera jako substancję aktywną zawiera 75 mg Amfepramon jest to substancja hamującą apetyt i zwiększająca poziom energii. Zamiennik Tenuate  to lek o nazwie Regenon , który nie był dostępny w Polsce, nie ma zamiennika o tym samym składzie w Polsce , aczkolwiek jest wiele leków o innym składzie , które działają nawet skuteczniej niż Tenuate.

Z tej samej kategorii: Tenuate retard sprzedam – tabletki gdzie kupić – opinie ✅


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2024

Zamów lek bez recepty !!! Oryginalna Phentermina tanio w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24W@TUTA.IO Gwarancja oryginalności! Cena to 135 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowy


Lek ten jest objęty specjalną konwencją w Unii Euro europejskiej i dostępny jest wyłącznie na specjalną receptę, przez co jest bardzo trudno dostępny.

Tenuate zamiennik

Zamiennikiem tego leki jest Adipex czy też Meridia gdzie kupić , leki posiadają inną substancje aktywną ale działają w 100 % tak samo. Amfepramon działanie ? Lek ten ma hamować uczucie głodu i zwiększać poziom energii, co ma się przekładać na szybki spadek wagi.

Może cię zainteresować temat: Czy adipex jest dostepny w czechach ? Adipex jak rozpoznać oryginał

Tenuate tabletki sprzedam

Zamiennikiem tego leku jest meridia gdzie kupić oraz bardzo popularny adipex sprzedam leki te mają inną substancje aktywną ale to samo działanie. I tak Meridia posiada 15 mg sibutramina , natomiast adipex zawiera phentermina 75 mg , jest to inna substancja aktyną ale hamuje apetyt i zwiększa poziom energii. Obecnie Leki na bazie sibutraminy są coraz rzadziej dostępne, najpopularniejsze były leki Zelixa , Lida czy Alii . Obecnie w Polsce dostępny jest lek Xenical sprzedam , który redukuje wchłanianie tłuszczy w diecie o 30 % .

Z tej samej kategorii: Sibutramina efekty po miesiącu zdjęcia / Fentermina w jakich lekach

Jest wiele zamienników Tabletek Tenuate , które są bardzo skuteczne w leczeniu otyłości , które skutecznie hamują apetyt. Jeżeli znasz jeszcze jakieś zamienniki Amfepramonu / Tenuate napisz w komentarzu .