tabletki z pokrzywy indyjskiejTabletki z pokrzywy indyjskiej mają swoich zwolenników i przeciwników. Jedni oskarżają je o brak jakichkolwiek efektów działania, inni zaś cenią ich właściwości wspomagające utratę wagi.

Forskolin tabletki opinie

Substancją czynną, która znajduje się w wyciągu z pokrzywy indyjskiej i ma wpływ na spalanie tłuszczu jest forskolina. Stymuluje ona produkcję enzymu AC, a także innych enzymów związanych z procesem utraty tkanki tłuszczowej. Ma również pewien wpływ ma regulację powstawania masy mięśniowej.

Forskolina efekty działania

Badania nad skutecznością wyciągu z pokrzywy indyjskiej są prowadzone już od kilkudziesięciu lat. Wykazały one, że preparat ten redukuje syntezę tłuszczów w komórkach organizmu, a także pobudza procesy termogenezy i lipolizy. Tym samym wpływa na rozkład tłuszczu na poziomie komórkowym, a więc pomaga szybciej pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Z tej samej kategorii: Sibutramina sprzedam

Tabletki z pokrzywy indyjskiej

W Internecie można się spotkać zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi opiniami na temat forskoliny. Z pewnością sama w sobie nie spowoduje ona utraty wagi, trudno też liczyć podczas kuracji forskoliną na spektakularne efekty. Jeśli jednak zmienimy swój styl życia, włączając do niego zdrową dietę i codzienną dawkę ruchu, wówczas substancje czynne zawarte w tabletkach Forskolin mogą przyspieszyć proces redukcji tkanki tłuszczowej.

Tabletki Forskolin

Na rynku znajdziemy wiele preparatów z forskoliną. Przy wyborze warto kierować się nie tylko przystępną ceną, ale także renomą producenta i opiniami użytkowników. Wśród dostępnych suplementów godne polecenia są tabletki Forskolin DietPURE Forskolin-95, Forskolin Original oraz Forskolina PharmoVit. Ich zaletą jest to, że stworzone są na bazie naturalnych substancji, a stosując je, nie musimy obawiać się o swoje zdrowie i szkodliwe skutki uboczne. Forskoliny nie powinny jedynie przyjmować kobiety ciężarne oraz dzieci.

Powiązany tematycznie: Tabletki Meridia sprzedam

Stosowałeś tabletki Forskolin? Który preparat możesz polecić? Wyraź swoją opinię, aby ułatwić decyzję o wyborze suplementu innym użytkownikom.