Tabletki na powiększenie biustu ranking. ( Poniżej test kilku testowanych produktów) Jednym ze sposobów na zyskanie większych piersi, są naturalne sposoby na powiększenie biustu. Przygotowaliśmy dla Was ranking popularnych tabletek na większy biust, który pomoże podjąć decyzję o wyborze konkretnego produktu oraz uchroni przed niepotrzebnymi wydatkami.

Może Cię zainteresować: Czym się objawia depresja?

Naturalne metody powiększania biustu

Wśród tabletek na biust, które znalazły się w naszym rankingu, uwzględniliśmy jedynie naturalne preparaty. Pod uwagę braliśmy przede wszystkim opinie kobiet, które już stosowały konkretny produkt, a także jego skład, efektywność działania, czas utrzymywania się efektów kuracji oraz cenę.

Preparaty do powiększania biustu możemy podzielić na dwie grupy. Po pierwsze są to właśnie tabletki, które działają od wewnątrz na zasadzie wpływu na wydzielanie estrogenów oraz zwiększania ilości komórek tłuszczowych zlokalizowanych w obrębie piersi. Po drugie preparaty na większy biust występują w formie działających na powierzchni skóry żeli, kremów czy serum i choć same w sobie nie są w stanie powiększyć piersi o kilka rozmiarów, mogą być uzupełnieniem przyjmowanych tabletek ze względu na swój dobroczynny wpływ na skórę.

Powiązany tematycznie: Środki na rzucenie palenia ranking

Tabletki na powiększenie biustu ranking

Zebraliśmy opinie o kilkunastu preparatach, jednak 3 z nich okazały się względem stosujących je kobiet najbardziej efektywne w działaniu. Przedstawiamy TOP 3 tabletek na powiększenie biustu, które nie tylko zmienią na lepsze wygląd Twoich piersi, ale także nie posiadają efektów ubocznych stosowania.

  1. Tabletki Breast Fast

Na miejscu pierwszym naszego rankingu uplasowały się tabletki Breast Fast, które zdobyły wyjątkowo pochlebne opinie stosujących je kobiet. Na plus dla preparatu działały nie tylko breastfast opinie, ale także breastfast cena, która nie jest wcale wygórowana w stosunku do jakości preparatu.

Ogólna ocena: 9 / 10 – Efekt utrzymuje się długo po zakończonej kuracji (po 12 tygodniach od zakończonej kuracji piersi wciąż są dużo większe).

Zalety Breast Fast:

Naturalny i bogaty skład;

– Ponad 90% zadowolonych z efektów stosowania kobiet;

– Efektywność działania, pozwalająca powiększyć biust nawet o 4 rozmiary;

– Brak efektów ubocznych kuracji;

– Wpływ na rozmiar piersi oraz jędrność skóry;

– Szybkie i trwałe efekty działania;

– Ilość tabletek w opakowaniu, pozwalająca na przeprowadzenie miesięcznej kuracji;

– Przystępna cena.

Wady BreastFast:

– Brak wad, cena zdecydowanie jest adekwatna do osiąganych rezultatów i długości ich utrzymywania się.

Losowo wybrany artykuł: Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?


  1. Tabletki Breast Actives

Nasz numer dwa w rankingu spełnił oczekiwania 75% stosujących kurację kobiet. Aby Breast Actives efekty stosowania były naprawdę satysfakcjonujące, warto uzupełnić kurację tabletkami ujędrniającym kremem do biustu tej samej marki. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety przyjmujące tabletki antykoncepcyjne!

Ogólna ocena: 7 / 10 – Efekt kuracji zaczyna być znacznie mniejszy już po 6 tygodniach

Zalety:

– Naturalny skład;

– Duża efektywność działania;

– Wpływ na rozmiar biustu i wygląd skóry oraz poprawę jej jędrności.

Wady:

– Dość wysoka cena;

– Możliwość wystąpienia interakcji pomiędzy składnikami preparatu a tabletkami antykoncepcyjnymi.

Przeczytaj także: Tabletki na trądzik ranking


  1. Perfect Bust tabletki i żel ujędrniający

Produkt dobry, ale nie idealny. Tabletki dobrze radzą sobie z poprawą wyglądu i elastyczności skóry w obrębie biustu, przez co wydaje się on pełniejszy i bardziej uniesiony. Co do powiększenia rozmiaru biustu przy stosowaniu kuracji perfect bust opinie były znacząco podzielone.

Ogólna ocena: 5 / 10 – Efekt kuracji zaczyna być wręcz nie widoczny, po 3 tygodniach od zakończenia kuracji.

Zalety:

 

– Zestaw produktów działających od wewnątrz i na zewnątrz skóry;

– Ziołowy skład;

– Dobre efekty w przypadku utraty elastyczności skóry np. po karmieniu piersią.

Wady:

– Małą efektywność kuracji w kierunku widocznego powiększania rozmiaru biustu;

– Dość wygórowana cena w stosunku do efektów kuracji.

Przeczytaj także: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?


Powiększenie biustu tabletki antykoncepcyjne

Pamiętajcie, aby przed zastosowaniem jakichkolwiek tabletek także ziołowych, przeczytać ich ulotkę, gdyż jak widać nawet preparaty na większy biust, mogą wchodzić w interakcje z przyjmowanymi lekami. Warto także zaznaczyć, że niektóre składniki tego typu produktów mogą działać w pozytywny sposób na poprawę libido, łagodzić objawy PMS czy pomagać chronić organizm przed rakiem piersi dzięki zawartym w naturalnych wyciągach ziołowych i roślinnych fitohormonom i innym aktywnym składnikom.