Szczoteczka soniczna SmileSonic EX to najwyższy model szczoteczki sonicznej brytyjskiej marki SmileSonic. Szczoteczka SmileSonic EX charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania i użytych materiałów oraz nowoczesną technologią soniczną, w której mechanizm generuje 48 000 drgań sonicznych. Szczoteczka soniczna SmileSonic EX zapewnia doskonałą jakość szczotkowania zębów dokładnie usuwając zalegającą płytkę nazębną i najbardziej uporczywe przebarwienia. Szczoteczki soniczne SmileSonic EX posiadają 5 programów czyszczących o różnej intensywności czyszczenia dzięki czemu doskonale dopasowują się do indywidualnych potrzeb Użytkowników. Mogą być użytkowane przez osoby dorosłe jak i dzieci stąd są polecane jako doskonała szczoteczka soniczna dla całej rodziny.

Zalety szczoteczki soniczna SmileSonic EX w codziennej pielęgnacji jamy ustnej całej rodziny.

Jedną z zalet i czynników pozytywnie wpływających na decyzję zakupową jest atrakcyjna cena zestawu szczoteczek sonicznych SmileSonic EX. Koszt szczoteczki sonicznej SmileSonic EX to około 370 złotych i biorąc pod uwagę skład zestawu, jakości wykonania, technologię oraz funkcje jakie oferuje SmileSonic EX, stosunek jakości do ceny kwalifikuje szczoteczkę w czołówce najchętniej kupowanych szczoteczek sonicznych w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

Zawansowana technologia soniczna

Szczoteczka soniczna SmileSonic EX posiada 5 programów czyszczących dzięki czemu doskonale wpasowuje się w indywidualne potrzeby i stan zdrowia jamy ustnej każdego użytkownika. Tryby pracy różnią się intensywnością szczotkowania dzięki czemu ze szczoteczki będą zadowolone osoby borykające się z problemem kamienia nazębnego jak i osoby z wrażliwymi zębami czy delikatnymi dziąsłami. Dzięki 48 000 drgań na minutę szczoteczki sonicznej SmileSonic EX doskonale polerują powierzchnię szkliwa przywracając zębom naturalną biel. Usuwają przebarwienia powierzchniowe oraz zalegającą płytkę nazębną, która jest główną przyczyną zapalenia dziąseł, kamienia nazębnego czy nieprzyjemnego zapachu z ust.

Końcówki do szczoteczki SmileSonic EX

Ogromną zaletą szczoteczki sonicznej SmileSonic EX jest to, ze w zestawie znajdują się wszystkie końcówki wymienne jakie oferuje firma SmileSonic. Użytkownik ma zatem wypróbować wszystkie cztery końcówki, DailyClean, ShinyWhite, SensiTouch oraz OrtoClean. Wszystkie końcówki dostępne są w zestawie szczoteczki sonicznej SmileSonic EX i każda z nich spełnia swoje zadanie wyjątkowo dobrze.

Końcówka Daily Clean dedykowana jest do codziennego użycia i posiada średniej twardości włosie, które dokładnie oczyszcza zęby. Końcówka ShinyWhite posiada odpowiednio uformowane, elastyczne włókna, która doskonale polerują szkliwo usuwając przebarwienia i osady. Pozostawia zęby wyjątkowo gładkie i lśniące. Końcówka SensiTouch posiada ultra cienkie, miękkie włókna, które docierają głębiej zwiększając obszar czyszczenia miejsc niedostępnych dla klasycznego włosia większości szczoteczek do zębów. Zapewnia dokładne oczyszczanie miejsc trudno dostępnych i jest wyjątkowo łagodna dla najbardziej delikatnych dziąseł. Końcówka OrtoClean to specjalistyczna końcówka dedykowana do użycia podczas leczenia ortodontycznego stałym aparatem ortodontycznym. Doskonale oczyszcza aparat oraz zęby w obszarach o utrudnionym dostępnie. Sprawdza się podczas leczenia ortodontycznego ale może być także stosowania jako końcówka do codziennego mycia zębów.

Funkcja kontroli czasu szczotkowania na staży prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej

Szczoteczki soniczne SmileSonic EX wyposażone są w funkcję kontroli czasu szczotkowania, która zwiększa efektywności codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Szczoteczka SmileSonic EX posiada 30-sekundowy Timer, który odmierza czas potrzebny do dokładnego oczyszczenia ćwiartki łuku zębowego. Dzięki takiemu podziałowi mamy pewność, że wszystkie partie jamy ustnej są dokładnie wyszczotkowane a to minimalizuje ryzyko zalegania płytki bakteryjnej, która jest główną przyczyną chorób zębów i dziąseł. Timer 2-minutowy odmierza zalecany przez specjalistów czas potrzebny na efektywne umycie zębów. Po dwóch minutach użytkowania szczoteczka SmileSonic EX wyłącza się a my mamy pewność, że szczotkowaliśmy nasze zęby odpowiednio długo i dokładnie. Funkcje kontroli czasu pozwalają na prawidłową higienę jamy ustnej i wypracowanie właściwych nawyków pielęgnacyjnych.

Codzienna higiena jamy ustnej nie musi być nudna dzięki szczoteczkom sonicznym SmileSonic EX

Szczoteczki soniczne SmileSonic EX dzięki bajecznym kolorom zdecydowanie wyróżniają się na sklepowych półkach, na których królują głównie białe lub czarne szczoteczki elektryczne. SmileSonic EX dostępne są w 5 kolorach, klasycznej bieli, głębokiej czerni, urzekającej czerwieni, subtelnego błękitu oraz soczystej zieleni. Szczoteczki soniczne SmileSonic EX stanowią zatem nie tylko produkt co dziennej pielęgnacji jamy ustnej ale także doskonały gadżet, który doskonale wprasuje się w wystrój wielu łazienek. Od teraz możesz mieć szczoteczkę soniczną do zębów w swoim ulubionym kolorze.

Ponadto szczoteczki soniczne SmileSonic posiadają baterię litową o pojemności 600mAh, która zapewnia wyjątkowo długą żywotność szczoteczki. Przy jednokrotnym użyciu w ciągu dnia szczoteczka pracuje do dwóch miesięcy co zdecydowanie wyróżnia szczoteczkę SmileSonic spośród konkurencji. W zestawie dostępne jest także poręczne etui podróżne, które umożliwia higieniczne i bezpieczne przechowywanie oraz przenoszenie szczoteczki i dwóch końcówek wymiennych. Doskonale sprawdza się w podróży oraz będzie bardzo poręczne dla osób, które chcą używać szczoteczki w szkole czy pracy.

Gdzie kupić szczoteczkę soniczną SmileSonic EX

Szczoteczki soniczne SmileSonic EX dostępne są w sklepach stomatologicznych oferujących profesjonalne artykuły do higieny jamy ustnej. Pełna oferta dostępna jest w sklepie stomatologicznym HappyDental.pl , który oferuje oba modele szczoteczek sonicznych SmileSonic w atrakcyjnych cenach a także wszystkie rodzaje końcówek wymiennych.