Syrop Pelavo opinie – Szukasz czegoś, co pozwoli Ci na szybkie wyleczenie zatok i dróg oddechowych? Zależy Ci na naturalnych i zdrowych produktach, bez użycia środków chemicznych? Koniecznie wypróbuj syrop Pelavo opinie!

Syrop Pelavo opinie jest przygotowywany na bazie prozdrowotnych produktów, takich jak:

  • ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej;
  • bromelaina;
  • witamina C oraz cynk.

Może Cię zainteresować:  Krem pod oczy – jak wybrać najlepszy?

Właściwości i działanie Pelavo dla dzieci:

  • korzystnie wpływa na drogi oddechowe – korzeń pelargonii afrykańskiej zawiera szereg bioaktywnych substancji należących do grupy kumaryn, glikozydów kumarynowych, fenolokwasów, flawonoidów i proantocyjanidyn, a także kwasów tłuszczowych ;
  • syrop Pelavo opinie zawiera wysokiej jakości standaryzowany ekstrakt z korzenia pelargonii afrykańskiej;
  • wsparcie naturalnych sił obronnych organizmu – witamina C jest niezbędnikiem w naszym organizmie, który pomaga w walce z chorymi zatokami oraz układem oddechowym.

Sposób użycia Pelavo na kaszel:

Dzieci powyżej 3. do 6. roku życia: 2,5 ml trzy razy dziennie.
Dzieci powyżej 6. do 12. roku życia: 5 ml trzy razy dziennie.
Powyżej 12. roku życia: 7,5 ml trzy razy dziennie.
Do odmierzenia płynu można użyć załączonej miarki. Pelavo Nos i Zatoki zaleca się stosować nie dłużej niż 14 dni.

Ostrzeżenia i informacje niezbędne podczas stosowania Pelavo cena:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczająca ilość składników odżywczych. Nie należy spożywać w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik preparatu. Stosowanie w ciąży i w okresie karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.

Warto wypróbować syrop Pelavo opinie, który spełni wymagania i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, z powodu innowacyjnego połączenia naturalnych składników z najnowszą wiedzą medyczną. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie zaawansowanych metod technologicznych.

Zobacz także: Odżywka do rzęs ranking