Środki pomagające rzucić palenie są niezastąpione w walce z nałogiem. Odpowiednio dobrany preparat ułatwia rozstanie z papierosem i łagodzi objawy odstawienne. Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy ranking najskuteczniejszych środków na rzucenie palenia, po które warto sięgnąć podczas detoksu nikotynowego.

Skuteczne tabletki na rzucenie palenia

Jakimi kryteriami kierowaliśmy się przy wyborze najlepszych preparatów bez recepty ułatwiających rzucenie palenia? Główne wyznaczniki to skuteczność i szybkość działania, bezpieczeństwo stosowania, opinie specjalistów i użytkowników oraz wzajemny stosunek jakości i ceny. Szczegółowa analiza pozwoliła wyłonić ranking najlepszych środków antynikotynowych dostępnych na polskim rynku.

Losowo wybrana kategoria : Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?

Środki na rzucenie palenia ranking

tabletki nicorix1. NICORIX – niekwestionowanym zwycięzcą rankingu został preparat Nicorix, który w skuteczny sposób hamuje głód nikotynowy i łagodzi efekty odstawienne. Nicorix blokuje również przybieranie na wadze, które jest częstą przypadłością osób rezygnujących z palenia. Substancje obecne w preparacie regulują przemianę materii i eliminują przyjemność z kontaktu z nikotyną. Efekty terapii obserwujemy nie tylko w trakcie trwania, ale również po jej zakończeniu. Tabletki są całkowicie bezpieczne, mogą je stosować również kobiety w ciąży. Dodatkowe plusy kuracji Nicorexem to przystępny sposób dawkowania i dobry stosunek jakości do ceny.

 


środki na rzucenie palenia ranking2. DESMOXAN – drugie miejsce w zestawieniu zajął popularny środek Desmoxan. Preparat zawiera naturalne substancje, które swoim działaniem przypominają nikotynę, nie szkodząc jednak zdrowiu. Zalety leku to szybkie działanie i wysoka wchłanialność substancji aktywnych. Środek jest łatwo dostępny, zarówno w aptekach, jak i sklepach internetowych. Za wadę Desmoxanu należy uznać dosyć skomplikowany sposób przeprowadzania kuracji i dawkowania. Nie każdy też jest w stanie już 5 dnia stosowania tabletek całkowicie zrezygnować z palenia, a jest to warunek skuteczności kuracji.

 


środki pomagające rzucić palenie3. TABEX – na trzeciej pozycji w rankingu uplasował się Tabex, skuteczny preparat w przystępnej cenie. Tabex również zawiera naturalne substancje o działaniu naśladującym nikotynę, dzięki czemu w bezpieczny sposób ułatwia rzucenie palenia. Nie tylko zmniejsza ochotę na papierosa, ale też łagodzi skutki odstawienia nikotyny, takie jak nerwowość czy bóle głowy. Jego działanie jest jednak nieco słabsze niż dwóch pozostałych środków, dlatego sprawdzi się u osób o średnim lub niskim stopniu uzależnienia.

 

Z innej kategorii: Dlaczego nie mogę schudnąć?

Tak prezentuje się podium przygotowanego przez nas rankingu. Nicorix okazał się nie mieć sobie równych w kategorii środków wspomagających rezygnację z palenia. Połączenie stosowania preparatu z silną wolą i determinacją to gwarancja sukcesu w walce z nikotyną. Warto ją podjąć, aby na nowo cieszyć się wolnością i wyeliminować szkodliwe skutki palenia papierosów.