sorbifer opinieSorbifer opinie – jeżeli szukasz produktu, który sprawi, że będziesz pełna energii oraz wigoru każdego dnia. Pragniesz aby osłabienie, zniechęcenie oraz znużenie odeszły w zapomnienie ? Masz dość męczących zawrotów głowy, problemów z pamięcią oraz ciągłej senności ? Jeśli na co dzień zauważyłaś objawy, które mogą sugerować problemy z niedokrwistością lub jesteś w ciąży  – lek Sorbifer to produkt, który powinnaś wypróbować !

Anemię można bardzo łatwo pomylić ze zwykłym przemęczeniem, niestety jej skutki mogą być bardzo groźne. Poniżej przedstawiamy objawy anemii:

  • przewlekłe zmęczenie i osłabienie;
  • uczucie ciągłej senności;
  • zawroty głowy;
  • blada cera, przesuszone włosy;
  • kołatanie serca, zadyszka;

Może Cię zainteresować: Jak się pozbyć żylaków?

Dla kogo przeznaczony jest Sorbifer ?

Opisywany produkt jest przeznaczony dla osób, które wymagają leczenia z powodu niedokrwistości z niedoboru oraz utajonego niedoboru żelaza lub chcą działać profilaktycznie w okresie trwania ciąży.

Skład leku Sorbifer opinie ? 

  • Substancje czynne: 100 mg żelaza(II) w postaci żelaza(II) siarczanu oraz 60 mg kwasu askorbowego;
  • Substancje dodatkowe: powidon K-25, polietylen proszek, karbomer 934 P, magnezu stearynian;
  • Skład otoczki: hypromeloza, makrogol 6000, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek żółty (E 172), parafina stała;

Dawkowanie: 

Lek Sobifer przeznaczony jest dla osób dorosłych oraz dzieci powyżej 12 roku życia. Sobifer w ciąży może być przyjmowany przez kobiety w celu profilaktycznym, wtedy dawka dzienna to 1 tabletka oraz w przypadkach niedoboru żelaza, dawka w tym przypadku to 2 tabletki po konsultacji z lekarzem.

Jakie skutki przyniesie nam stosowanie leku Sorbifer opinie ?

Żelazo tabletki Sobifer przy regularnym stosowaniu dają realne i widoczne rezultaty. Dzięki nim minie zmęczenie, znużenie, ospałość, senność, drażliwość, bóle oraz zawroty głowy, problemy z koncentracją, skłonności do depresji. Włosy oraz cera zaczną wyglądać promienniej i zdrowiej. Zadbaj o swoje zdrowie oraz kondycję psychofizyczną i ciesz się nią przez długi czas.

Zobacz także: Autyzm a dieta