Liraglutyd odchudzanie, czyli lek o nazwie Sexenda to środek wspomagający walkę ze zbędnymi kilogramami. Jest on dostępny wyłącznie na receptę. Jak działa Sexenda w leczeniu otyłości?

Zobacz także: Meridia zamiennik

Sexenda to lek stosowany u osób ze znaczną nadwagą i otyłością, u których zachodzi ryzyko bezpośredniego zagrożenia dla zdrowia i życia z powodu destrukcyjnego wpływu nadmiernej masy ciała na funkcjonowanie całego organizmu. Chodzi tutaj między innymi o choroby dietozależne jak cukrzyca typu II, nadciśnienie, niewydolność krążenia czy miażdżyca. Stosowanie leku Sexenda wymaga spełnienia kilku ważnych kryteriów odnośnie do stanu zdrowia pacjenta i jego masy ciała. Duże znaczenie w przypadku stosowania leków na otyłość ma także brak efektów wcześniejszych kuracji odchudzających opartych na stosowaniu samej diety i aktywności fizycznej.


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2021

Sprzedam bez recepty !!! Oryginalny lek  w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email OGLOSZENIA24N@PM.ME Gwarancja oryginalności! Cena to 132zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowy


Może Cię zainteresować: Tenuate retard opinie

Na odchudzanie na receptę

Skład: Zastosowaną w leku Sexenda substancją czynną jest związek o nazwie Liraglutyd, który ma za zadanie stymulowanie trzustki do wytwarzania insuliny. Dzięki mechanizmowi działania Sexenda zmniejsza apetyt i powoduje uczucie sytości podczas stosowania diety, a także wpływa na utrzymanie stałego poziomu glukozy we krwi. Działanie leku wykorzystuje się często u pacjentów, u których zdiagnozowano stan przedcukrzycowy związany ze stosowaniem nieodpowiednio skomponowanej diety lub cukrzycę typu II.

Liraglutyd odchudzanie

Lek Sexenda przeznaczony jest dla osób, u których wskaźnik BMI jest równy lub większy 27. Nie są to typowe tabletki na otyłość, ale zastrzyki podskórne, które należy stosować zgodnie ze wskazaniami lekarza i dołączonej do leku ulotki. W czasie stosowania kuracji niezbędne jest stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety oraz pamiętanie o codziennej aktywności fizycznej.


Zastrzyki Sexenda wykonuje się w udo lub brzuch. Nigdy nie należy podawać leku domięśniowo oraz dożylnie!

Lek dostępny jest w firmie ampułkostrzykawek. Zwykle początkowa dawka Sexendy wynosi 0,6 mg Liraglutydu i jest ona stopniowo zwiększana w czasie trwania leczenia, aż do maksymalnej dawki 3 mg na dobę. Ważne! Nigdy nie należy samodzielnie zwiększać dawki preparatu! Zastrzyki Sexenda przyjmuje się 1 raz na dobę.

Z losowo wybranej kategorii: Czy tabletki na powiększenie biustu działają?

Leczenie nadwagi leki mogą pododawać działania niepożądane. W przypadku zastrzyków Sexenda są to zwykle bóle i zawroty głowy, nudności i wymioty oraz powodujące złe samopoczucie obniżenie poziomu glukozy we krwi, które może objawiać się osłabieniem, nadmierną potliwością, sennością oraz drżeniem kończyn i kołataniem serca.

W przypadku odczuwania wyjątkowo złego samopoczucia, które może świadczyć o postępującej hipoglikemii, należy jak najszybciej skonsultować się z lekarzem. Niedocukrzenie organizmu może doprowadzić do omdleń, utraty przytomności, zaburzeń świadomości, a także śpiączki! Stosowanie leku może zwiększyć ryzyko rozwoju nowotworu trzustki oraz tarczycy.