PT 141 gdzie kupić? Co to jest PT – 141? Jak działa i dla kogo jest przeznaczony? Tego dowiesz się z poniższego artykułu! Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj także: Kłopoty z potencją po 50

PT – 141 to bremelanotyd opracowany laboratoryjnie z peptydu garbowania Melanotan 2. Przeprowadzono badania nad skutecznością tego związku, w redukowaniu zaburzeń seksualnych na różnym tle zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Ich wyniki są dość obiecujące i jasno wskazują na to, że PT – 141 może okazać się przełomowym środkiem do walki z zaburzeniami erekcji, ale nie tylko – może on także skutecznie redukować brak podniecenia u kobiety.

Może Cię zainteresować: Brak ochoty na współżycie u faceta

Brak ochoty na współżycie u mężczyzn

Choroby seksuologiczne dotykają coraz więcej osób. PT 141 może okazać się przełomem w ich leczeniu, zwłaszcza w przypadku zaburzeń erekcji u mężczyzn. Peptyd ten nie oddziałuje na układ krążenia, co jest przeszkodą w leczeniu zaburzeń erekcji u niektórych mężczyzn, ale działa bezpośrednio na mózg, aktywując receptory melanokortyny i tym samym zwiększa stymulację seksualną i rozwiązuje problemy z seksem.

Problem z podnieceniem u faceta

Popularne środki na zaburzenia erekcji nie zawsze okazują się skuteczne. PT – 141 skutecznie radzi sobie z redukowaniem zaburzeń erekcji oraz impotencji u męskiej części populacji, a jednocześnie wpływa także na kobiece libido. Potencjał tego peptydu jest więc sposobem na ominięcie skutków ubocznych działania niektórych afrodyzjaków i leków na zaburzenia seksualne. Mechanizm działania PT – 141 poprzez wpływ na układ nerwowy i bezpieczne zwiększanie stopnia podniecenia może okazać się rewolucją, która pozwoli w końcu cieszyć się udanym życiem erotycznym niezależnie od wieku i przyczyn zaburzeń seksualnych.

Z losowo wybranej kategorii: Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?

 

PT – 141 przez niektórych naukowców określany jest jako „superviagra”, która nie tylko pozwala osiągnąć satysfakcjonujący i długotrwały wzwód, ale także skutecznie redukuje brak ochoty na współżycie z partnerem.

PT 141 gdzie kupić?

PT – 141 dostępny jest przede wszystkim w Internecie.

Stosowałaś/łeś PT – 141? Podziel się swoją opinią o tym środku w komentarzu pod artykułem. Zapraszamy do dyskusji także na naszym forum.