Probiotyk dicoflor opinie to bezpieczny suplement diety zarówno dla dorosłych, jak i dzieci, czy niemowląt. Koniecznie zapoznaj się z jego korzystnymi oraz niezwykłymi właściwościami prozdrowotnymi!

Probiotyk dicoflor opinie posiada w swoim składzie szczep bakterii Lactobacillus rhamnosus GG, które mają zbawienny i pozytywny wpływ na wspomaganie organizmu, podczas przyjmowania antybiotyku. Dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia skutków ubocznych ze strony układu pokarmowego.

Probiotyk dla niemowląt dicoflor

Suplement diety można stosować od pierwszych dni życia. Nie trzeba go przechowywać w lodówce. Może być przechowywany w temperaturze pokojowej. Jest bezpieczny dla niemowląt, ale przed rozpoczęciem stosowania powinno się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą.

Może Cię zainteresować:  Pajączki na nogach leczenie

Sposób podawania probiotyk dicoflor cena
Preparat ma postać kapsułek lub proszku w saszetkach. Przeznaczony jest do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek, ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania preparatu a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Preparat należy przyjmować w trakcie posiłków.

Sposób przyjmowania kapsułek:

Dicoflor na zaparcia należy połknąć i popić szklanką zimnego lub ciepłego płynu. Kapsułkę można również otworzyć, a jej zawartość rozpuścić w zimnym lub ciepłym płynie i spożyć bezpośrednio po przygotowaniu.

Zalecane stosowanie:

Postępowanie dietetyczne w trakcie antybiotykoterapii i po jej zakończeniu: 1 saszetka lub 1 kapsułka 1 raz na dobę w trakcie antybiotykoterapii i przez 4 tygodnie po jej zakończeniu.
w biegunce infekcyjnej: 1 saszetka lub 1 kapsułka 2 razy na dobę przez 5 dni.
w stanach zmniejszonej odporności: 1 saszetka lub 1 kapsułka 1 raz na dobę przez 3 miesiące.
w celu przywrócenia równowagi mikroflory jelitowej: 1 saszetka lub 1 kapsułka 1 raz na dobę przez 8 tygodni.

Probiotyk dicoflor opinie jest doskonałym rozwiązaniem jako pomoc podczas okresu osłabienia. Warto go wypróbować, nie zapominając o odpowiednio zbilansowanych posiłkach.

Zobacz także: Dieta sokowa