View of a Young attractive woman testing new glasses with optician

Twoje oczy proszą o ratunek? Masz dość starych, źle dopasowanych okularów? Skorzystaj z oferty ogólnopolskiej sieci Pracownie Optyczne. Przeczytaj i dowiedz się, w jakich miastach znajdują się salony. Umów się na wizytę i wybierz soczewki lub okulary, w których będziesz dobrze widzieć i ładnie wyglądać.

Czym wyróżnia się oferta sieci Pracownie Optyczne?

Pracownie Optyczne to sieć salonów, zlokalizowanych w miastach w różnych regionach Polski. Wyróżnia je kompleksowa oferta, która obejmuje:

  • bezpłatne badanie ostrości wzroku na wysokiej klasy sprzęcie optometrycznym;
  • wizytę u okulisty;
  • szeroki wybór oprawek renomowanych firm, takich jak Dolce & Gabanna, Prada Ray Ban, Chloe, Giorgio Armani i inne;
  • liczne promocje i sprzedaż tanich, dobrych oprawek z outletu;
  • doskonałe szkła jednoogniskowe, wieloogniskowe, progresywne i z powłokami i filtrami chroniącymi przed oślepieniem przez światło słoneczne oraz promieniowaniem monitorów komputerowych;
  • konsultacje ze stylistą opraw okularowych;
  • doskonałe i modne okulary przeciwsłoneczne z filtrami UVA i UVB;
  • bezpłatny serwis okularów zakupionych w sieci Pracowni Optycznych;
  • wybór wszystkich rodzajów soczewek kontaktowych i konsultacje w zakresie ich noszenia i przechowywania.

Sprawdź szczegóły oferty na stronie Pracowni Optycznych i powierz swój wzrok w ręce profesjonalistów.

Pracownie Optyczne — sieć profesjonalnych salonów w całej Polsce

Salony sieci Pracowni Optycznych znajdują się w 23 lokalizacjach na terenie całego kraju. Znajdziesz je w takich miastach, jak: Warszawa, Zambrów, Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski, Wrocław, Łódź, Zgierz, Tarnowskie Góry. Aby skorzystać z oferty, wystarczy umówić termin wizyty telefonicznie lub przez formularz kontaktowy, dostępny na stronie internetowej. Wybierz dogodny dla siebie adres salonu i termin wizyty. Skorzystaj z możliwości konsultacji ze stylistą oprawek. Podobają ci się różne rodzaje oprawek? Potrzebujesz kilku par okularów? Salony oferują promocyjne ceny na drugą, trzecią i czwartą parę okularów.

Wiesz już, dlaczego warto skorzystać z usług Pracowni Optycznych. Dzięki kompleksowej ofercie i  profesjonalnej obsłudze doświadczonych specjalistów, masz pewność, że kupisz okulary dopasowane do Twoich potrzeb.