Publikowaliśmy już kilka różnych artykułów z galeriami paznokci zarówno żelowych jak i hybrydowych, gdzie były to naszym zdaniem bardzo ciekawe galerie kilkudziesięciu zdjęć najmodniejszych wzorów.Jako że tematy cieszyły się dość duża popularnością, postanowiliśmy stworzyć kolejną galerię paznokci żelowych jak i najmodniejszych wzorów na 2018 / 2019 rok.

Warto zobaczyć także: Tipsy ciekawe wzory
stylizacja paznokci wzory galeria

« z 2 »

 

Paznokcie żelowe wzorki galeria

Jak widać, często wzory paznokci są proste, aczkolwiek wyglądają bardzo profesjonalnie i estetycznie. Prezentowaliśmy już temat ” Najmodniejsze wzory paznokci ” gdzie dominowały ciemne kolory. Obecnie trendy idą, w jaśniejsze zdobienia., człowiek jest to sprawa bardzo indywidualna kto jaką kolorystykę lubi.
żele paznokcie wzory

Losowo wybrany temat: Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub

Wzory tipsów

W tym roku, zdecydowanie prym wiodą zdobienia o nieco jaśniejszych kolorach, błękit mieszany z białymi odcieniami, choć nie brakuje także wzorów o ciemnej kolorystyce.

Paznokcie żelowe najnowsze wzory

Modna na zdobienia paznokci, bardzo szybko się zmienia, dlatego warto śledzić trendy jeżeli chodzi o najmodniejsze wzory. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z tematem ” Najmodniejsze wzory paznokci ” , który publikowaliśmy kilka miesięcy temu.

Losowo wybrany temat: Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?

Postaramy się, co jakiś czas, przedstawiać najnowsze wzory paznokci, oraz te najwyżej oceniane przez kobiety