Pamicon lek– zdarza Ci się zapomnieć o ważnych dla Ciebie sprawach? Twoi znajomi i rodzina są na Ciebie źli, bo znów zapomniałeś/aś o ważnej dla nich uroczystości? Nie stresuj się- weź suplement diety Pamicon i od dziś pamiętaj o wszystkim.

Zobacz także: Ranking środków wybielających zęby

Pamicon- skład

Pamicon to suplement diety w postaci tabletek, który- jak twierdzą lekarze- ma poprawić pamięć i koncentrację. Stworzony z myślą o osobach dorosłych, Pamicon ma w swoim składzie ekstrakt z korzenia żeń-szenia, który jak wiadomo poprawia pamięć i pozwala szybciej i łatwiej organizować czas i pamiętać o wszystkim. Ponadto suplement zawiera także wyciąg z liści yerba mate, stearynian magnezu, dwutlenki krzemu i tytanu, wosk pszczeli i Carnauba, wyciąg z liści brahmi a także substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, żółcień chiolinowy, brąz HT, zieleń S, czerń brylantową BN.

Pamicon-dawkowanie i przeciwwskazania

Przed zastosowaniem leku należy przeczytać ulotkę lub skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Pod żadnym pozorem nie przekraczać zalecanej dziennej porcji.

Przeciwwskazania do stosowania to oczywiście nadwrażliwość na substancje znajdujące się w składzie preparatu. Bezwzględnie przez zastosowaniem należy przeczytać ulotkę. Nie jest on jednak wskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie jest także wskazany dla młodzieży i małych dzieci, dlatego należy go przechowywać w niedostępnym dla nich miejscu a czas stosowania nie może być dłuższy niż 3 miesiące.