Oxycontin 80 mg jest bardzo popularnym lekiem przeciwbólowym , który w swoim zkładzie zawiera oksykodon w dawkach 10 mg , 20 mg, 40 mg bądź 80 mg , należy do grupy leków opioidów, stymuluje on receptory opioidowy w mózgu co przy pierwszym kontakcie z tym lekiem może powodować stany euforyczne.

Może cię zainteresować artykuł: Oxycontin Sprzedam / kupię – gdzie kupić lek bez recepty

Posiada silne działanie przeciwbólowe oraz działa także uspokajająco podobnie do leków z grupy benzodjazepin takich jak Xanax czy też Clonazepam . Oxycontin jak i Tramal należą do grupy opioidów, które stosuje się w walce ze średnim oraz bardzo dużym bólem. Leczenie tego typu lekiem najczęściej zaczyna się od małych dawek 20 do 40 mg.

Oxycontin Zamienniki  bez recepty


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2023

Oxycontin 80 mg bez recepty ? Dawka 80 mg w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email ZAMOWTO@TUTANOTA.COM Gwarancja oryginalności! Cena to 169 zł za 30 szt + 23 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis ! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. Oraz nie pisanie wiadomości odnośnie zakupu produktów z reklamy, przez nasz formularz kontaktowy. Zapytania prosimy wysyłać bezpośrednio na adres email, podany w ogłoszeniu przez reklamodawce !!!

 


Zamiennikami tego leku, które w składzie posiadają oksykodon są min Accordeon , Oxydolor , Oxycodone , Xancodal , Oxycodon , Oxycodone , Ethypharm , Acino są to najpopularniejsze zamienniki Oxycontinu.

Cena leku: Lek w aptece w Polsce na receptę kosztuje ok 100 zł w dawce 20 mg

Z losowo wybranej kategorii: Tramal sprzedam 200 mg gdzie kupić bez recepty Kupie

Leku tego nie powinny stosować osoby z problemami z nadciśnieniem czy też chorobami płuc , problemami z sercem nie można go także stosować u kobiet w ciąży.

Przeczytaj także: Adipex sprzedam

Oxycontin dawka śmiertelna

Oxytoncin w dawkach większych niż 200 mg jednorazowo może być dawką śmiertelną powodując niewydolność oddechową do może doprowadzić do zatrzymania krążenia. OxyContin zabija jeżeli jest stosowany w bardzo dużych dawkach.

Oxycontin stosowany przez dłuższy czas powoduje zwiększenie tolerancji na lek przez co żeby uzyskać pożądany efekt będzie trzeba zażywać coraz większe dawki. Dodatkowo tego typu leki zwłaszcza u osób, które biorą go od krótkiego czasu mogą upośledzać zdolności psycho ruchowe, przez co nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przeczytaj również: Adipex zamiennik Bez recepty – Co zamiast Adipexu

Leku tego po dłuższym stosowaniu nie należy odstawiać nagle, ponieważ może wystąpić zespół odstawienny. Należy stopniowo schodzić z dawek i odstawić lek na w miarę najmniejszej dawce.

Skutki Uboczne

Najczęściej występującymi skutkami ubocznymi są zawroty głowy, brak apetytu, senność , splątanie, nudności, suchość w ustach, biegunka

Losowo wybrana kategoria: Clonazepam zamienniki bez recepty Tanio sklep internetowy

Leki opioidowe są często nadużywane ze względu na to że posiadają właściwości euforyczne , natomiast ich nadużywanie może powodować uzależnienie, dlatego nie zaleca się stosowania leków opioidowych jak Tramal czy też leków na bazie oksykodonu jak i zamienniki Accordeon , Oxydolor , Oxycodone , Xancodal , Oxycodon , Oxycodone , Ethypharm ,

Losowo wybrany temat: Modalert 200 sprzedam – kupie bez recepty

Oraz Meridia Sprzedam