Oxycontin 80 mg jest bardzo popularnym lekiem przeciwbólowym , który w swoim zkładzie zawiera oksykodon w dawkach 10 mg , 20 mg, 40 mg bądź 80 mg , należy do grupy leków opioidów, stymuluje on receptory opioidowy w mózgu co przy pierwszym kontakcie z tym lekiem może powodować stany euforyczne.

Może cię zainteresować artykuł: Oxycontin Sprzedam / kupię – gdzie kupić lek bez recepty

Posiada silne działanie przeciwbólowe oraz działa także uspokajająco podobnie do leków z grupy benzodjazepin takich jak Xanax czy też Clonazepam . Oxycontin jak i Tramal należą do grupy opioidów, które stosuje się w walce ze średnim oraz bardzo dużym bólem. Leczenie tego typu lekiem najczęściej zaczyna się od małych dawek 20 do 40 mg.

Oxycontin Zamienniki  bez recepty

Zamiennikami tego leku, które w składzie posiadają oksykodon są min Accordeon , Oxydolor , Oxycodone , Xancodal , Oxycodon , Oxycodone , Ethypharm , Acino są to najpopularniejsze zamienniki Oxycontinu.

Cena leku: Lek w aptece w Polsce na receptę kosztuje ok 100 zł w dawce 20 mg

Z losowo wybranej kategorii: Tramal sprzedam 200 mg gdzie kupić bez recepty Kupie

Leku tego nie powinny stosować osoby z problemami z nadciśnieniem czy też chorobami płuc , problemami z sercem nie można go także stosować u kobiet w ciąży.

Oxycontin dawka śmiertelna

Oxytoncin w dawkach większych niż 200 mg jednorazowo może być dawką śmiertelną powodując niewydolność oddechową do może doprowadzić do zatrzymania krążenia. OxyContin zabija jeżeli jest stosowany w bardzo dużych dawkach.

Oxycontin stosowany przez dłuższy czas powoduje zwiększenie tolerancji na lek przez co żeby uzyskać pożądany efekt będzie trzeba zażywać coraz większe dawki. Dodatkowo tego typu leki zwłaszcza u osób, które biorą go od krótkiego czasu mogą upośledzać zdolności psycho ruchowe, przez co nie należy prowadzić pojazdów mechanicznych.

Przeczytaj również: Adipex zamiennik Bez recepty – Co zamiast Adipexu

Leku tego po dłuższym stosowaniu nie należy odstawiać nagle, ponieważ może wystąpić zespół odstawienny. Należy stopniowo schodzić z dawek i odstawić lek na w miarę najmniejszej dawce.

Skutki Uboczne

Najczęściej występującymi skutkami ubocznymi są zawroty głowy, brak apetytu, senność , splątanie, nudności, suchość w ustach, biegunka

Losowo wybrana kategoria: Clonazepam zamienniki bez recepty Tanio sklep internetowy

Leki opioidowe są często nadużywane ze względu na to że posiadają właściwości euforyczne , natomiast ich nadużywanie może powodować uzależnienie, dlatego nie zaleca się stosowania leków opioidowych jak Tramal czy też leków na bazie oksykodonu jak i zamienniki Accordeon , Oxydolor , Oxycodone , Xancodal , Oxycodon , Oxycodone , Ethypharm ,

Losowo wybrany temat: Modalert 200 sprzedam – kupie bez recepty