Odżywka do rzęs ranking. Szukasz najlepszej odżywki do rzęs? Chcesz poprawić swój wygląd i jednocześnie uniknąć podrażnienia wrażliwej okolicy oka? Specjalnie dla Ciebie przetestowaliśmy popularne preparaty do rzęs i sprawdziliśmy opinie na ich temat. Sprawdź jak wydłużyć rzęsy i nie przepłacić.

Zobacz także: Tabletki Zelixa sprzedam

Wzrost rzęs warunkuje kilka czynników. Kluczowa tutaj jest pielęgnacja i dostarczenie delikatnym włoskom wszystkich składników aktywujących ich wzrost.  Przygotowując ranking odżywek wybraliśmy preparaty obiecujące wzmocnienie rzęs oraz ich zagęszczenie i przedłużenie. Kluczowe kryteria, które braliśmy pod uwagę to skład preparatu, efekty działania, ewentualne skutki uboczne stosowania oraz łatwość w zastosowaniu.

Może Cię zainteresować: zdrowe fast foody

Odżywka do rzęs ranking

Nasz numer 1 – Miralash

Wśród wielu różnorodnych preparatów najlepiej podczas testów wypadła odżywka Miralash, zapewniająca piekne rzesy bez żadnych efektów ubocznych. Naturalny i unikatowy skład, szybkie działanie oraz długotrwałe efekty stosowania potwierdziły dodatkowo miralash odzywka do rzes opinie, które znaleźliśmy na różnych forach.

Sporym plusem, przemawiającym za wyborem tej właśnie odżywki jest to, że może być ona stosowana zarówno przez alergiczki, jak i osoby, które straciły rzęsy w wyniku kuracji antynowotworowych.

Miralash cechuje także wyjątkowa łatwość zastosowania oraz działanie pozwalające osiągnąć wielokierunkowy efekt wydłużonych, zagęszczonych, mocniejszych i ciemniejszych rzęs. Produkt zapewnia szybki wzrost rzęs oraz gwarantuje trwałe efekty kuracji, która powinna trwać około 3 miesiące, jednak pierwsze efekty stosowania Miralash zauważalne są już po 2 tygodniach.


Nasz numer 2 – Revitalash Advanced Eyelash Conditioner opinie

Odżywka Revitalash działa podobnie jak Miralash i również cechuje się naturalnym składem. Pogrubia, wydłuża oraz przyciemnia rzęsy, z tą różnicą, że na efekty działania preparatu trzeba trochę dłużej poczekać – pierwsze efekty stosowania odżywki zauważalne są dopiero po miesiącu regularnej aplikacji. Pod względem łatwości stosowania preparatu i braku efektów ubocznych nie mamy większych zastrzeżeń.


Z losowo wybranej kategorii: Kaloryczność alkoholu tabela

Nasz Numer 3 – xlash odżywka do rzęs opinie

Xlash to kolejny naturalny preparat wzmacniający rzęsy. Odżywka dość dobrze zagęszcza rzęsy, jednak na efekty jej stosowania trzeba poczekać nawet kilka miesięcy, co znacząco zwiększa koszt całej kuracji. Xlash nie sprawdza się w przypadku, gdy naszym głównym celem jest zyskanie długich i zalotnych rzęs.


Nasz numer 4 – Nanolash odzywka

Nasz ranking zamyka odżywka Nanolash, która jest bardzo popularna, ale niestety posiada wiele wad. Pierwszą z nich jest brak naturalnych składników, przez co preparat może wywoływać podrażnienia delikatnej skóry okolicy oka. W składzie produktu dominują sztuczne substancje, a śladowe ilości ekstraktu ze świetlika w żaden sposób nie są w stanie zniwelować ich ewentualnego negatywnego działania na skórę.