Wszyscy zdajemy  sobie sprawę z tego, że jeśli zajrzymy do apteki lub drogerii to mamy oddzielną półkę z napisem:  ”Odchudzanie”, gdzie najczęściej znajdują się suplementy diety. Producenci tych specyfików kuszą nas gwarancją skuteczności i za taką skuteczność każą sobie zapłacić, często połowę pieniędzy, które mamy aktualnie w portfelu.

 

Ale czy wiesz, że istnieją naturalne produkty spalające  tłuszcz  i masz je w swojej kuchni? Nie potrafisz uwierzyć, że możesz spalić tłuszcz, bez tych wszystkich suplementów, na które wydajesz pieniądze?

Wpis, który powinien zainteresować: Dieta sokowa detox

Produkty, które na pewno masz w swojej kuchni

  1. Kofeina

Kto wyobraża sobie dzień, bez filiżanki/kubka kawy? A czy wiedziałaś, że zawarta w kawie kofeina ma działanie przyspieszające spalanie tłuszczu. Przecież większość preparatów na odchudzanie zawiera w swoim składzie kofeinę.. Wypij kawę 30-40 minut przed treningiem a szybciej spalisz tłuszcz. Pamiętaj tylko żeby nie dodawać do niej ani cukru ani śmietanki, bo to obniża odchudzające działanie kofeiny.

Losowo wybrany temat: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?

  1. Pieprz cayenne

Lubisz pieprz? Bardzo dobrze, bo ten jedyny pieprz ma istotny składnik-kapsaicynę. Kapsaicyna jest obok kofeiny składnikiem, który wspomaga proces odchudzania wspomagając procesy termo genezy. Co ciekawe, kapsaicyna jest również dodawana do gazów pieprzowych używanych do samoobrony.

  1. Kurkuma

Kurkuma wspomaga metabolizm. Wspomaga regenerację organizmu po treningu. Zalecana porcja to 1 łyżeczka/dziennie.

  1. Ocet jabłkowy

Na pewno słyszałaś o jego właściwościach. Zawiera kwasy owocowe- w szczególności kwas jabłkowy- który pomoże Ci w momencie, gdy idziesz na imprezę, na której będą tłuste posiłki. Dzięki temu, że przed imprezą użyjesz octu jabłkowego, podczas takiego posiłku wchłoniesz mniej kalorii. Ale używaj go ostrożnie- wystarczy 1 łyżeczka.

  1. Zielona herbata

Hamuje apetyt. Zwiększa termogenezę i przyspiesza metabolizm. Pierwsza pozycja dla ludzi odchudzających się.