Lakiery hybrydowe wzory – Było już na naszej stronie kilka ciekawych artykułów wraz z galeriami zdjęć paznokci, które mogły was zaciekawić. Tym razem chcielibyśmy przedstawić najnowsze wzory paznokci hybrydowych. Żeby wykonać ciekawe wzory paznokci hybrydowych w cale nie trzeba posiadać skończonych mnóstwa szkół jak i kursów.

Zobacz także: Tipsy żelowe wzory

Hybrydy zdjecia paznokci

Na początku warto dodać że lepiej korzystać ze sprawdzonych marek produktów aniżeli z dużo tańszych produktów bez nazwy firmy.

« z 2 »

Co do paznokci hybrydowych

Im masz zdrowsze paznokcie to oczywiście lakier będzie lepiej trzymał. Jeżeli zależy ci na zakupie dobrego lakieru hybrydowo, który nie zagraża twojemu zdrowiu, to warto unikać takich produktów, które są w nim zawarte jak ftalanu dibutylu (DBP), toluenu oraz aldehydu mrówkowego.  Niestety, niektóre lakiery, nawet te z najdroższych firm mogą uczulać! Niestety rzadko się zdarza ale, jednak że uczulenie nie występuje w okolicach paznokci a pojawia się na ramionach czy też dekolcie.

Może cię zainteresować temat: Tipsy ciekawe wzory

Przedłużanie paznokci na żelu

Przy robieniu hybryd, bardzo ważne jest robienie przerw między kolejnym nakładaniem żelu. Co spowoduje że płytka odpocznie od nakładanej chemii i się wzmocni.

Modne kolory hybrydy

Paznokcie hybrydowe, dobrze zrobione na zdrowej płytce paznokciowej powinny się utrzymywać ok. 2-3 tyg.

Z innej kategorii: Zdobienia ślubne paznokci – Jakie paznokcie na ślub

W dużym skrócie:

Od początku:

  • Nadajemy kształt paznokciom, następnie dopieszczamy skórki oraz matowimy a także co bardzo ważne odtłuszczamy płytkę paznokcia.
  • Następnie powierzchnię paznokcia nakładamy na prawdę cienką cienką warstwę bazy, następnie wkładamy paznokcie pod lampę
  • Teraz nakładamy cienką warstwę kolor, pamiętając o brzegu paznokcia! Po tej czynności wkładamy ponownie paznokcie pod.
  • Teraz nakładamy drugą warstwę lakieru po czym wkładamy paznokcie ponownie pod lampę.
  • Następnie odtłuszczamy delikatnie wacikiem nasączonym alkoholem propelynowym.
  • Po czym delikatnie natłuszczamy same skórki jak i opuszki palców, teraz kremujemy całe dłonie.

Losowo wybrany temat: Czy meridia jest skuteczna – który lek jest skuteczniejszy adipex czy meridia ?