Idąc na wesele, dopełnieniem każdej kreacji są detale, takie jak choćby ciekawe zdobienia paznokci. Dobrze dobrane wzory paznokci do weselnej kreacji na pewno dodadzą szyku i stylu. Warto na początku zastanowić się czy potrzebujemy żelowych nakładek, czy lepiej zadbać o swoje paznokcie i zrobić hybrydy.

Może cię zainteresować temat: Wzory sukien ślubnych – Wyjątkowe suknie ślubne

Tipsy na wesele

Jeżeli chodzi o tipsy na wesele to obecnie dominują zdobienia w pastelowych kolorach z dodatkiem różu. Wcale nie trzeba używać bardzo wymyślnych wzorów, żeby paznokcie wyglądały na prawdę dobrze w kompozycji z twoją weselną kreacją.

Ślub paznokcie

Poniżej przedstawiamy ciekawą galerię zdobień weselnych paznokci, który powinny przypaść ci do gustu.

Tipsy na slub

Warto pomyśleć także o kształcie oraz długości paznokcia, jeżeli naturalnie nasza płytka paznokcia jest szeroka to warto ją nieco wyszczuplić.

Temat z tej samej kategorii: Fryzury na slub srednie wlosy

 Paznokcie hybrydowe na wesele

Hybrydy to bardzo dobry wybór,  obecnie panuje modna na stonowane kolory z dodatkiem bieli. Paznokcie są wizytówką kobiety i poza ciekawym zdobieniem warto żeby były zadbane. Paznokcie na wesele nie powinny być zbyt krzykliwe a stonowane i eleganckie.

Paznokcie na ślub wzory
Często wykorzystywany jest także koronowy moty na zdobieniach paznokci co na pewno pasuje pannie młodej ale czy gościom weselnym? Obecnie manicure na ślub, przede wszystkim powinien być oryginalny i przyciągać wzrok.
Zdobienia paznokci na wesele
Mamy nadzieje, że przygotowana przez nas galeria, pozwoliła ci dokonać wyboru ciekawych wzorów na wesele, dzięki czemu twoje paznokcie będę miały oryginalny wzór i będą co najważniejsze przyciągać wzrok i zachwycać.