Metanabol jest środkiem anabolicznym, który początkowo był stosowany w leczeniu w chorobach zaniku mięśni. Obecnie jest jednym z popularniejszych sterydów anabolicznych, wykorzystywanych w kulturystyce do budowania mięśni. Występuje on w formie małych tabletek po 5 mg każda. Lek produkowany przez firmę Jelfa .

Gdzie kupie metanabol

Nie będziemy się zagłębiać w jego historie, ponieważ została już opisana na bardzo wielu portalach. Metanabol zwiększa silę w dość krótkim czasie oraz przy odpowiedniej diecie można zbudować kilka kg masy mięśniowej w ciągu miesiąca. Jest on dość kontrowersyjnym sterydem ze względu na to że w dużym stopniu obciąża wątrobowe.

Zobacz również:  Adipex zamiennik  Co zamiast Adipexu

Jeżeli chodzi o dawkowanie, to w okuł tego narosło bardzo wiele mitów, jedni mówią żeby stopniowo zwiększać dawki na zasadzie piramidy od najmniejszych to największego stężenie inni z kolei preferują stałą dawkę przez cały okres kuracji. Przy budowaniu masy mięśniowej zazwyczaj stosuję się dawkę 15 mg do 25 mg na dobę. Jeżeli chodzi o cykl to jest wiele różniących się cykli zarówno jeżeli chodzi o dawkowanie jak i czas trwania cyklu.

Z innej kategorii : Sprzedam DNP

Poza tymi pozytywnymi skutkami, które dana osoba chce uzyskać czyli zwiększenie masy mięśniowej oraz wzrost siły, należy się także liczyć z jego negatywnymi skutkami poniżej wymienimy wyłącznie te najczęściej spotykane:

  • Trądzik
  • Nadmierna potliwość
  • Spadek Libido
  • Wypadanie włosów
  • Wzrost ciśnienia tętniczego
  • Ginekomastia

Oczywiście lista skutków ubocznych jest znacznie dłuższa ale reszta występuje znacznie rzadziej. Jako że lek podawany jest w formie doustnej sprawia że wątroba jak i nerki są dużo bardziej obciążone zwłaszcza przy bardzo dużych dawkach stosowanych w ciągu dnia. Metanabol ( Ruska meta )często opisywany jest jako bardzo szkodliwy ale patrząc jakie ma opinie , to wiele osób, które go stosowały zazwyczaj są zadowolone i nie miały zbyt wiele skutków ubocznych.

Metanabol tabletki 5 mg

Stosując tego typu sterydy anaboliczne należy pamiętać że bez odpowiedniej diety i nadwyżki kalorycznej ciężko będzie zbudować siłę i dużą masę mięśniową. Polski Metanabol często jest także łączony wraz z podawaniem testosteronu w zastrzykach, dzięki czemu można zbudować dużo większą masę mięśniową.