Ciekawe rozwiązania do kuchni – Masz małą kuchnię i szukasz jakiegoś ciekawego sposobu na jej urządzenie? Poniżej chcieli byśmy przedstawić kilkanaście naszym zdaniem bardzo ciekawie zaprojektowanych kuchni, dodatkowo wśród zdjęć kuchni jest kilka ciekawych rozwiązań na meble kuchenne, jeżeli potrzebujesz więcej miejsca na różnego rodzaju schowki.

Losowo wybrany temat: Fryzury na slub srednie wlosy

Zabudowa kuchni w bloku

« z 2 »

Może cię zainteresować temat: Projekty kuchni nowoczesnych małych

W małej kuchni, bardzo ważnym jest rozstaw mebli oraz wykorzystanie ich każdego centymetra powierzchni, co pozwoli „upchnąć” kilka rzeczy więcej. Min na zdjęciach które przedstawiamy bardzo sprytnie zostały wykorzystane drzwiczki szafek, na których można powiesić min. przyprawy, które nie będą zabierały miejsca na blacie.

Modne kuchnie w bloku

Jeżeli masz małą kuchnię, to warto zastosować min. składane stoliki, które pozwolą zaoszczędzić bardzo wiele miejsca. Będziesz je rozsuwać wyłącznie np. podczas wspólnych posiłków, natomiast przez resztę dnia mogą być schowane.

Losowo wybrany artykuł: Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?

Małe kuchnie nowoczesne

Jak widać w galerii zdjęć, mała kuchnia także może być nowoczesna i bardzo funkcjonalna z wieloma schowkami.

Projekt małej kuchni w bloku jest bardzo wiele, nie wszystkie z nich są praktycznie, dlatego warto jest połączyć nowoczesność wraz z funkcjonalnością kuchni i wykorzystaniem jej każdego centymetra. Jak widać na niektórych zdjęciach, meble kuchenne mogą być naprawdę funkcjonalne. Mamy nadzieje że, któreś ze zdjęć w naszej galerii zainspirowało cię do stworzenia swojej wymarzonej kuchni.