Lorafen jako substancję aktywną posiada lorazepam , który należy do grupy benzodjazepin. Jest to lek o działaniu nasennym oraz przeciw lękowym. Lek ten nie podlega refundacji NFZ i jest sprzedawany na 100 %. Dostępny jest w dawce 1 mg oraz 2,5 mg .

Może cię zainteresować temat: Jakie są Najsilniejsze leki uspokajające

Lek ten głównie stosowany jest w trapi przeciwlękowej oraz jako lek na spanie dużo słabiej działa rozluźniająco na mięśnie szkieletowe. Jak inne leki z grupy benzodjazepiny nie powinien być stosowany dłużej niż 2 tygodnie ponieważ wraz z czasem jego przyjmowania rośnie tolerancja na lek oraz może pojawić się uzależnienie.

Może zainteresować cię temat: Sprzedam Lorafen 2,5 mg / kupię Lorafen bez recepty

Lorafen 2 5mg zamiennik

Jeżeli chodzi o dawkowanie to przy leczeniu lęków rożnego pochodzenia stosuje się dawkę do 6 mg na dobę, przy problemach ze spaniem na noc stosuje się dawkę 5 mg

Losowo wybrany artykuł: Benzodiazepiny sprzedam / kupie bez recepty

Lorafen zamiennik

Jeżeli chodzi o zamienniki leku Lorafen to są to między innymi Clonazepam mający działanie silnie rozluźniające mięśnie szkieletowe oraz działa uspokajającą, Xanax działa przeciwlękowo czy też Signopan , Rivotril , Relanium oraz Valium są to najczęściej spotykane zamienniki Lorafenu.

Lorafen po jakim czasie działa ? Lek dość szybko się wchłania, pełne jego działanie jest odczuwalne po około 20-30 minutach. Lek działa do 4 godzin po czym jego działanie przeciwlękowe jak i uspokajające będzie powoli słabnąć.

Tego typu leków nie wolno łączyć z alkoholem ponieważ zwiększa on działanie uspokajające leków, nie można także łączyć ze sobą różnego rodzaju leków z grupy benzodjazepin ponieważ wzajemnie nasilają działanie uspokajające.

Lorafen zamiennik bez recepty ? Niestety nie ma produktów leczniczych działających równie silnie dostępnych w aptece bez recepty. Najmocniejsza dawka dostępna to 2,5 mg w jednej tabletce, nie występuję on w dawkach 5 mg w jednej tabletce.

Z losowo wybranej kategorii: Czy adipex jest dostepny w czechach ? Adipex jak rozpoznać oryginał ?

Jeżeli chodzi o leczenie bezsenności to dużo lepszym rozwiązaniem jest zastosowanie tabletek o nazwie Zolpidem , które bardzo szybko usypiają niestety także nie można ich brać zbyt długo ponieważ mogą powodować uzależnienie.