Lindaxa zamiennik gdzie kupic ? firmy Zentiva czy istnieją skuteczne zamienniki tabletek Lindaxa? Jakie preparaty na odchudzanie działają w taki sam sposób? Sprawdź podstawowe informacje dotyczące leku Lindaxa i jego zamienników  ( kupie )

Przeczytaj także: Gdzie kupić leki na receptę bez recepty?


REKLAMA ZEWNĘTRZNA 2022

Zamów lek bez recepty !!! Lindaxa oryginalny zamiennik zamów  w najniższej cenie napisz bezpośrednio na adres email ogloszenia24m@pm.me Gwarancja oryginalności! Cena to 139 zł za 30 szt + 21 zł koszt wysyłki za pobraniem,więcej informacji otrzymasz na maila. Jeżeli zakupiłaś/eś lek ode mnie proszę zostaw swoją opinie poniżej w komentarzu.


UWAGA!!!Ta reklama nie należy do serwisu medicot, a co za tym idzie nie jest realizowana przez nasz serwis! Prosimy także o nie dzwonienie na nasz numer tel. oraz nie pisanie wiadomości odnośnie tego leku, przez nasz formularz kontaktowy


Lindaxa firmy Zentiva to lek na bazie chlorowodorku sibutraminy (sibutramini hydrochloridum), który niestety obecnie nie jest dostępny w legalnej sprzedaży, co oznacza, że nie kupimy go w aptece na receptę. Dlaczego lek został wycofana z aptek ? Powodem takiej decyzji było zalecenie UE, związane z ewentualnymi skutkami ubocznymi działania leku. W wielu krajach zaprzestano leczenia otyłości i nadwagi lekami na bazie sibutraminy, jednak nadal są one produkowane oraz stosowane np. w Ameryce Południowej.

Może Cię zainteresować: Niemieckie tabletki na odchudzanie

Lindaxa zamiennik

Lindaxa kupie / i inne leki zawierające sibutraminę to typowe leki anorektyczne, które powodują zahamowanie apetytu, skutecznie tłumią głód, przyśpieszają metabolizm oraz dodają energii. Ich działanie jest niestety dość krótkotrwałe i może stawać się mniej skuteczne z każdą kolejną kuracją. Problemem, który dotyczy osób stosujących anorektyki są także skutki uboczne kuracji, które nasilają się w przypadku samowolnego zwiększania dawek leku oraz nieprzestrzegania zasad jego stosowania.

Losowo wybrany temat: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?

Tabletki Meridia gdzie kupić?

Od lat na rynku pojawiały się różne tabletki na bazie sibutraminy. Niektóre z nich były produkowane przez znane koncerny farmaceutyczne, inne pochodziły z chińskiego rynku suplementów i mimo iż zawierały one niewielką dawkę sibutraminy, wydawały się większym zagrożeniem dla zdrowia stosujących je osób ze względu na brak jakiegokolwiek nadzoru nad procesem ich produkcji. Co więcej, stosowane w chińskich suplementach zioła, mogły wchodzić w niekorzystne dla zdrowia interakcje z sibutraminą.

Najbardziej znanym lekiem na bazie sibutraminy były tabletki Meridia  – zawierały one tę samą substancję czynną co Lindaksa i działały w identyczny sposób. Skutecznym zamiennikiem Lindaxy były także tabletki Zelixa, Slimex, Reduxin i Afibron. Chińskim preparatem na odchudzanie, który zawiera sibutrainę jest Meizitanc czy też DNP

Tabletki na odchudzanie Meridia 15

Wymienione powyżej leki to generyki Lindaxy. Wszystkie działają bezpośrednio na układ nerwowy hamując głód i zmniejszając apetyt. Działanie, które wykazuje chlorowodorek sibutraminy, wykorzystywane było u osób ze znaczną nadwagą oraz otyłością opornych na działanie typowych kuracji odchudzających. Warto wspomnieć, że stosowanie sibutraminy wymagało równoczesnego przestrzegania zasad ustalonej przez lekarza lub dietetyka diety oraz zwiększenia aktywności fizycznej nie tylko w czasie kuracji, ale także po jej zakończeniu. Zmiana stylu życia i sposobu odżywania to jeden z głównych elementów kuracji farmakologicznej z wykorzystaniem leków hamujących apetyt – nieprzestrzeganie tych zaleceń skutkuje szybkim efektem jo-jo i ponownym niekontrolowanym przybieraniem na wadze.

Z losowo wybranej kategorii: Jak dbać o brzuch po porodzie?

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania sibutraminy? Koniecznie zapoznaj się z artykułem pt. „Tabletki z sibutraminą” Więcej informacji na temat leków na odchudzanie znajdziesz także na naszym forum.