Problem zaburzeń erekcji dotyka coraz więcej mężczyzn. To już obecnie nie tylko bolączka mężczyzn starszych ale i coraz częściej problem dotyczy też mężczyzn młodych. Przyczyn jest wiele. Można ich szukać w psychice lub w dolegliwościach ciała. Przyczyną może być stres lub zażywane leki. Jakakolwiek jest przyczyna warto szukać pomocy. Na początek warto wypróbować leki bez recepty. Takim lekiem jest Maxigra.

Lek Maxigra to preparat doskonały i niezawodny. Aby zadziałał niezbędna jest jednak stymulacja seksualna. Lek cieszy się pozytywną opinią wśród mężczyzn. Nazywany jest nawet zamiennikiem Viagry. Jego działanie polega na zwiększeniu napływu krwi do penisa.

Lek Maxigra jak każdy lek może wywołać skutki uboczne. Mogą to być np. uderzenia gorąca i bóle głowy. Czasem zdarzają się zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uczucie zatkanego nosa, kołatanie serca, niestrawność czy zaburzenia widzenia. Mężczyźni prowadzący pojazdy mechaniczne i obsługujący maszyny powinni przed wykonaniem tych czynności zorientować się jak reagują na lek.

Losowo wybrany temat: Trittico na bezsenność

Lek Maxigra powinno używać się raz dziennie. Zazwyczaj jest to dawka 50 mg. Lekarz może ta dawkę zmienić i nie warto raczej eksperymentować samemu. Uważać powinni zwłaszcza mężczyźni w podeszłym wieku mający problemy ze zdrowiem. Lek należy zażywać godzinę przed stosunkiem. Trzeba go połknąć w całości i popić niewielką ilością wody.

Może cię zainteresować: Naturalne feromony

Maxigra jest lekiem skutecznym i łatwo dostępnym niestety niektórym mężczyznom może zaszkodzić. Ostrożni powinni być szczególnie mężczyźni:

  • z chorobami układu sercowo-naczyniowego
  • z ciężkimi chorobami wątroby
  • po niedawnym udarze czy zawale
  • mający problemy z ciśnieniem krwi
  • stosujący pewne leki np. azotyny

Lek powinny stosować osoby dorosłe, a te będące w grupie ryzyka powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. Jak stosowałeś lek, zostaw swoją opinie poniżej.