Jeżeli chodzi o Kolczyk w języku to na początku warto zaznaczyć, żeby wykonywać taki zabieg w sprawdzonym i profesjonalnym salonie. Nie warto oszczędzać na tego typu zabiegach i robić je w „pseudo” profesjonalnych salonach, gdyż później możemy mieć same problemy z ropiejącą raną w języku.

Warto zobaczyć także: Najmodniejsze wzory paznokci

Czy przekłuwanie języka boli? Przekłuwanie języka nie jest jakoś szczególnie bolesne, mimo że język jest jak nam się wydaję bardzo unerwiony, jego przekłuwanie w skali bólu od 0 do 10 wynosi zaledwie 4.

Przekłucie języka cena

Samo przekłucie to koszt ok 40-50 zł w zależności od miejsca. Do tego należy doliczyć koszt kolczyka, którego koszt wynosi 40-80 zł. Najlepiej wybierać kolczyk, który będzie wykonany z tytanu, jest to materiał który nie powoduje uczuleń i oczywiście jest nie rdzewny.

Losowo wybrany artykuł: Czeski adipex retard 75 sprzedam Meridia 15 Zamiennik czy warto je stosować ?

Przebicie języka

Często po przekuciu języka, z przekłutego miejsca wydziela się biało – żółta wydzielina. Jest to jak najbardziej normalne, należy przekute miejsce przepłukiwać i dezynfekować. Język po zabiegu przekłucia może być niestety opuchnięty nawet do kilku tygodni, co nieco utrudnia codzienne funkcjonowanie.

Jednym osobą opuchlizna schodzi już po 3-4 dniach (tak jest u większości osób), z kolii drugim utrzymuje się nawet do 3 tygodni.

Kolczyki na jezyku

Poniżej macie filmik, który pokazuje w jaki sposób przekuwa się język. Jak widać na filmiku nie jest to zabieg szczególnie bolesny.

Losowo wybrany temat: Wózek dla niemowlaka

Jeżeli masz kolczyk we języku, prosimy o podzielenie się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej.