Genotropin sprzedam / kupię. Ludzki hormon wzrostu stał się popularnym „lekiem” na odchudzanie oraz specyfikiem zatrzymującym młodość. Od wielu lat stosowany jest także jako doping. Jak działa somatotropina? Czy przyjmowanie HGH jest bezpieczne?

Przeczytaj także: Hormon wzrostu preparaty GH Balance

Hormon wzrostu jest substancją niezbędną do prawidłowego wzrostu komórek i tkanek w organizmie. Wytwarzany przez przysadkę mózgową, pobudza organizm do wzrostu, przyspiesza rozpad glikogenu w wątrobie, a także ma wpływ na utrzymanie gospodarki wodno-elektrolitowej. Ponadto, pomaga spalać tkankę tłuszczową. Największe wydzielanie HGH następuje w okresie dojrzewania, po 30 roku życia stopniowo spada, przez co zmniejsza się siła mięśniowa, wytrzymałość organizmu oraz pojawiają się problemy natury seksualnej (spadek libido, problemy ze wzwodem itp.).

Genotropin Pfizer

Preparat o nazwie Genotropin zawiera w swoim składzie somatotropinę. Lek ten stosowany jest zarówno u dzieci, jak i osób dorosłych. Wskazaniem do podawania Genotropinu są przede wszystkim zatrzymanie wzrostu w okresie rozwojowym, które wynika z zaburzeń w wydzielaniu hormonu wzrostu. Preparat ten stosuje się także u osób chorych zespół Pradera-Willego w celu poprawy proporcji ciała oraz przyśpieszenia wzrostu. U osób dorosłych pomaga on uzupełnić niedobory hormonu wzrostu, które zostały spowodowane różnymi czynnikami np. guzami przysadki mózgowej.

Genotropin sprzedam /kupię

Od jakiegoś czasu hormonem wzrostu interesują się zarówno przemysły kosmetyczne, jak i zwykli śmiertelnicy. Prawdziwą furorę robi on w USA, gdzie stosowany jest jako suplement odchudzający oraz panaceum na objawy starzenia. HGH jest także popularny wśród sportowców, bo przyśpiesza redukcję tkanki tłuszczowej i wpływa na szybki wzrost suchej masy mięśniowej.

Może Cię zainteresować: Dlaczego nie mogę schudnąć?

Genotropin Pen 12

Na polskim rynku Pfizer Genotropin dostępny jest w formie zestawów do iniekcji w postaci proszku i rozpuszczalnika do przygotowywania roztworu. Zastrzyki poleca się wykonywać wieczorem, przed położeniem się spać, gdyż w czasie snu następuje największe wydzielanie hormonu wzrostu.

Gdzie kupić Genotropin?

Jest on dostępny jest zarówno w aptece na receptę, jak i bez recepty na portalach aukcyjnych i ogłoszeniowych.

Prostabium cena

Cena hormonu wzrostu jest bardzo wysoka. W aptece na receptę za Genotropin 12 (12 mg, 36 jm) trzeba zapłacić prawie 1300 zł. Nieco tańszy jest Genotropin 5.3 (5,3 mg, 16jm), bo kosztuje około 530 zł. Genotropin Pen 12 (1 szt.) kosztuje około 480 zł.

Z losowo wybranej kategorii: Ile ważą mięśnie?

Hormon wzrostu stosowany u osób zdrowych w celu redukcji tkanki tłuszczowej, zatrzymania procesów starzenia się organizmu oraz przyśpieszenia budowy muskulatury może powodować podobne skutki uboczne, jak w przypadku leczenia zaburzeń w jego wydzielaniu. Są to m.in.: