Jakie fryzury będą najmodniejsze w nadchodzącym sezonie? Marzysz o zmianie swojej fryzury, a tym samym odświeżeniu swojego wizerunku? Koniecznie przeczytaj o propozycjach na fryzury na wiosnę, które będą najbardziej trendy w najbliższych miesiącach.

Powrót do dzieciństwa

W tym sezonie styliści fryzur szczególnie polecają wszelkie warkocze i kucyki, czyli prawdziwy powrót do dzieciństwa. Oczywiście zapomnij o nudnych i banalnych kucykach, ponieważ najmodniejsze będą te najbardziej eksperymentalne, czyli wszelkie warkocze połączone z kucykami, końskie ogony związane plastikowymi gumkami itd. Projektanci proponują też nieco bardziej minimalistyczną wersję, czyli gładki, niski kucyk.

Zobacz też: Trendy na wiosnę – uroda

Efekt mokrych włosów

Kolejną najmodniejszą propozycją od stylistów fryzur na wiosnę jest tzw. wet hair, czyli efekt mokrych włosów. Taka fryzura sprawdzi się przy nieco bardziej szykowych wyjściach. Jak ją uzyskać? Musisz zaopatrzyć się w kosmetyki do stylizacji, które nabłyszczają włosy, czyli wszelkie pasty, żele czy pianki.  Najmodniejsza fryzura  w stylu „wet hair”, to taka mocno zaczesana do tyłu i silnie nabłyszczona żelem.

Losowo wybrany temat: Czeska apteka internetowa adipex / Czy adipex i meridia uzależnia ?

Modne cięcie

W ostatnim sezonie wśród wielu celebrytek panuje moda na krótkie fryzury, z przedziałkiem pośrodku i równymi końcówkami. Taka fryzura będzie bardzo modna tegorocznej wiosny. Proste cięcie optycznie zagęszcza włosy, dodaje młodzieńczego uroku, a fryzurę można bardzo łatwo ułożyć samodzielnie w domu.

Warto przeczytać: Trendy na wiosnę – moda

Retro grzywki

Kolejnym trendem we fryzurach na wiosnę są grzywki. Najmodniejsze są te proste, najlepiej jak najkrótsze w klimacie retro. Nie jest to typ grzywki dla każdego, najlepiej wyglądają w niej kobiety o symetrycznej, owalnej twarzy. Równie modne są dłuższe, proste grzywki w połączeniu z włosami o prostym cięciu.

Z losowej kategorii: Czy adipex jest wykrywalny we krwi ?

Trendy w koloryzacji

A jakie trendy w koloryzacji będą królować tej wiosny? Najmodniejsze fryzury na wiosnę będą w kolorze platynowego blondu o chłodnej tonacji. Jeśli chodzi o brąz to najbardziej trendy będzie złoty, miodowy odcień, który pasuje niemal do każdego typu urody. Dla bardziej odważnych osób styliści fryzur wciąż proponują mocne,  kolorowe włosy – niebieskie, czerwone i fioletowe.