Makijaż cery z trądzikiem różowatym  

 

(@jagna)
New Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
12/04/2018 6:33 pm  

Niestety mam trądzik, nie wiem czy różowaty ale wszystko na to wskazuje. Staram się go maskować różnymi kosmetykami ale czasami w ogóle nie przynosi to zamierzonych rezultatów. Zwłaszcza na policzkach mam czerwone plamy z wypryskami, które ciężko jest zakryć. Chciałabym wiedzieć jak inni zwłaszcza kobiety radzą sobie z zakrywaniem trądziku kosmetykami?


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 136
12/04/2018 6:48 pm  

Zaczerwienienia twarzy można maskować np korektorem o odcieniu zielonym mineralny meow. Jeżeli dodatkowo masz rumień, spruj wypróbować Iwostin Rosacin na dzień.

Dodatkowo w okresie letnim, unikaj słońca, teoretycznie trądzik pod wpływem opalenizny się wysusza i mniej go widać, ale z czasem wyjdzie z podwójną siłą. Przy tego typu trądziku maskowanie to jedno, ale bardzo ważne jest znalezienie skutecznej terapii, która zniweluje przyczynę, a później powstałe krosty możesz maskować. Przy trądziku bardzo dobrze sprawdza się lek o nazwie izotek jego odpowiedniki to  (Curacne,Actaven, Isoderm, Isotrexin czy też Tretinex zawiera substancję o nazwie izotretinoina), niestety lek jest dość drogi i na początku kuracji zwykle bywa 2x gorzej.

Na początku warto zacząć od czego co przynosi mniej skutków ubocznych a także bardzo pomaga https://medicot.pl/produkt/skuteczne-tabletki-na-tradzik-derminax/


OdpowiedzCytat
Share: