Xenical opinie forum  

 

(@kasandra-krak)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 0
19/12/2017 6:43 pm  

Szukam jakiś dobrych leków na odchudzanie, koleżanka mi poleciła xenical (występuje też pod nazwą orlistat) ze względu na to że kiedyś brała. Z tego co sprawdzałam jest to lek na receptę, zanim będę próbowała go kupić chciałabym zapoznać się z opinią kogoś kto stosował ten lek i może coś więcej powiedzieć o jego działaniu na co dzień oraz o efektach na koniec kuracji? Ogólnie lek jest drogi dlatego wolę się zapoznać z opinią zanim zakupię.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
19/12/2017 7:28 pm  

Ogólnie Xenical jest dość dobrym lekiem, ale nie każdemu podchodzi. Redukuje on wchłaniany tłuszcz do organizmu o 30% tak więc zjadając np frytki, które będą Zawierać 60g tłuszczu na 100 g do naszego organizmu dostanie się tylko 18g tłuszczu co jest sporo redukcją.

1g tłuszczu zawiera aż 9 kcal czyli jeżeli zjadłaś 100 g frytek bez leku xenical to przyswoiłaś ok 540 kcal, stosując po posiłku xenical do twojego organizmu dostało się tylko 162 kal więc dużo mniej. Przy kilku tego typu posiłkach to dziennie może dać oszczędność niemal 300-400kcal co jest bardzo dużo i z tąd redukcja wagi. Niestety z rana bądź po tłustych posiłkach i przyjmowaniu tego leku może nas czekać biegunka (usuwanie tłuszczu z organizmu)


OdpowiedzCytat
Share: