Odpowiednik meridii bez recepty  

 

 adam
(@adam)
New Member Customer
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
28/08/2018 6:13 pm  

Czy jest jakiś odpowiednik meridii, który jest dostępny bez recepty? Meridia była dość mocnym lekiem dlatego zakładam że jej odpowiednik będzie nieco słabszy, ale czy w ogóle jest coś takiego dostępnego na rynku? Głównie chodzi o to żeby hamować apetyt i przyśpieszać metabolizm.


OdpowiedzCytat
(@kaja-admin)
Eminent Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 20
07/09/2018 6:35 pm  

Jeżeli chodzi o zamiennik bez recepty, top niestety takiego nie znajdziesz. Meridia jest to dość silny, lek który ma wiele zamienników jak zelixa czy też sibutramina są to te same leki, tylko wyprodukowane przez różne firmy. o tej grupy leków można zaliczyć także adipex, zawiera on fentermine i działa podobnie do sibutraminy. Ale nie masz co liczyć że znajdziesz lek dostępny bez recepty o podobnej sile działania. W końcu nie bez powodu ten lek był na receptę. Niestety suplementy diety, które są dostępne bez recepty jak np Triapidix300, który zmniejsza łaknienie, ale mimo wszytko jest on dużo mmniej skuteczny niż meridia czy też sibutramina.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 136
01/08/2021 6:16 pm  

Raczej nie da się znaleść tak mocnych leków bez recepty. Najlepiej to czeski adipex retard i meridia nie ma nic skuteczniejszego


OdpowiedzCytat
Share: