Przerost warg sromowych zdjęcia  

 

(@fionka)
New Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
30/12/2017 10:49 pm  

Jestem po zabiegu zmniejszenie warg sromowych, a efekt jest na prawdę bardzo dobry. Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z operacji jakie przeszłam. Zdecydowanie polecam zabieg, na prawdę poprawia komfort życia / współżycia. Zabieg trwa 20-30 min, nawet nie trzeba zostaw w szpitalu, po 2 tygodniach wyciągają szwy i w sumie to tyle. Zabieg to koszt 3300 zł w zależności od miasta może się różnić +-kilka set zł. Często też po zabiegu są powikłania tzn, takie małe dziwne grudki na wargach, które są z czasem korygowane.

Duże wargi sromowe zewnętrzne zdjęcia

   Labioplastyka warg sromowych przed i po.

Więc jak Jak Jak widać, jeżeli masz tylko okazję to lepiej pozbyć się nadmiaru warg sromowych, wtedy "cipka" wygląda na prawdę dużo lepiej.

operacja warg sromowych zdjęcia

Jak widać na zdjęciach powyżej, tergo typu zabieg na prawdę warto wykonać  w celu poprawy wyglądu waginy. (warg sromowycch)


OdpowiedzCytat
(@krystynka)
Active Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 17
14/08/2018 5:47 pm  

Niestety taki zabieg jest kosztowy ok 2000 - 3000 zł ale jeżeli zbyt duże wargi sromowe ci przeszkadzają to na prawdę warto. Po zabiegu czujesz się dużo lepiej psychicznie. Jestem po takim zabiegu więc w razie czego to piszcie na priv.


OdpowiedzCytat
Share: