Modafinil oraz Modalert moje doświadczenia i opinie  

 

 Kuci
(@kuci)
New Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
08/02/2020 6:55 pm  

Witam

Chciałbym się podzielić swoimi doświadczeniami z brania Modafinil 200 mg oraz Modalertu choć to jest to samo tylko inny producent. Zakupiłem z tej strony dwa opakowania https://medicot.pl/modafinil-sprzedam/
https://medicot.pl/modalert-sprzedam-kupie/

Odnośnie zamówienia oczywiście wszystko było w porządku. Podczas brania leku na początku było super po jednej tabletce głowa na prawdę zaczęła lepiej pracować, jak by wszystko było jaśniejsze, szybciej myślałem, byłem bardziej kreatywny. Tak po paru dniach, jedna tabletka już nie wystarczała, musiałem brać dwie żeby utrzymać efekt.
Ogólnie polecam, myśli się jakby dużo szybciej, przypominasz sobie szybciej, każdy problem rozwiązujesz sprawniej i nawet inne osób z zespołu widzą że jesteś jakby lepszy, bardziej kreatywny, szybszy. Już trzeci miesiąc jadę na Modafinilu i czuje się ok, dobrze sypiam.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 136
07/04/2020 7:03 pm  

Ja z doświadczenia polecam np Concentre u mnie się bardzo dobrze sprawa, lek z grupy zawierających Metylofenidat , zamawiałem tez od sabiny https://medicot.pl/tabletki-concerta-54-mg-sprzedam-kupie/ generalnie polecam, trzeba sobie dobrać indywidualnie dawkę ale co do samego zamówienia nie mam żadnych zastrzeżeń.


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 136
08/08/2021 8:06 pm  

Dodaje nowy artykuł modafinil https://medicot.pl/modafinil-gdzie-kupic-provigil/


OdpowiedzCytat
(@pablo)
Active Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 10
23/08/2021 6:26 pm  

Modafinil dobrze zwiększa energie, coś jak by z 5 mocnych kaw na raz wypić. U mnie bardzo się w pracy sprawdza gdzie muszę sporo myśleć. Moim zdaniem modafinil jest bezpieczny ja nie mam żadnych skutków ubocznych. Mam sprawdzonego sprzedawce co ma oryginalny lek .


OdpowiedzCytat
Share: