Tabletki na wypryski trądzik  

 

(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
06/03/2018 4:39 pm  

Czy znacie jakieś skuteczne tabletki na wypryski, prawdopodobnie jest to trądzik różowaty.Zdarzyło mi się stosować już wiele leków, zarówno antybiotyków jak i innych leków typu troxil, emulsję do smarowania davercin (też na antybiotyku), brałam także nonacne, kompletnie nic nie działa jak również acnezine. Wydałam już mnóstwo pieniędzy, dlatego prosiłabym o radę odnośnie skutecznych tabletek na wypryski.


OdpowiedzCytat
(@kaja-admin)
Eminent Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 20
01/05/2018 6:20 pm  

Ciężko tak jednoznacznie odpowiedzieć napytanie, który lek na trądzik jest najlepszy. To zależy przede wszystki jaki rodzaj trądziku masz. Najczęsciej stosowanym i najbardziej uniwesalnym lekiem jest derminax, jeżeli ten lek nie pomoże to lekarz może przepisać coś silniejszego jak np izotek, lek występuje także pod nazwami Curacne czy też Axotret, Aknenormin substancją czynną jest izotretinoina. Ogólnie lek jest bardzo skuteczny aczkolwiek ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich jest to że podczas kuracji przez pierwsze dwa tygodnie trądzik może być jeszcze gorszy niż na początku. Po dwóch tygodniach jest już tylko lepiej z dnia na dzień.


OdpowiedzCytat
(@fionka)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 1
29/07/2018 4:09 pm  

Też zmagałam się z dziwnymi krostami na buzi (to nie był zwykły trądzik) oraz jakimiś plamami. Z własnego doświadczenia wiem że najgorzej sprawdzały się antybiotyki. W moim przypadku okazało się że plamy jak i krosty na buzi powstają od potu (chodziłam na siłownie). Nie chciałam rezygnować ze sportu, więc lekarz przepisał mi Curacne. Lek bardzo mi pomógł, niestety jest dość drogi a w moim przypadku po odstawieniu kuracji problem powracał. Więc chwilowo jestem na niego skazana.


OdpowiedzCytat
Share: