Suplementy na przyrost masy mięśniowej opinie  

 

(@pawel)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
21/11/2017 7:16 pm  

Hej

Możecie polecić coś na masę mięśniową, z natury jestem na prawdę chudym, dlatego od niedawna zacząłem ćwiczyć. Chciałbym wiedzieć co jest dobre na masę mięśniową. Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu na siłowni ale efekty nie są spektakularne. Możecie polecić jakąś najlepsza odżywka na masę mięśniową? Brałem gainera + białko 2g/1kg ale bez większych efektów. Póki co nie chce brać sterydów ale chciałbym zwiększyć siłę i chociaż kilka kg mięśni. (brałem kreatynę ale nie pomogła za dużo)


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
29/12/2017 8:35 pm  

To nie jest takie hop siup, zastanawiasz się jak przybrać masę mięśniową bez sterydów? To ten temat jest dla ciebie. Wiele osób zastanawia się jakie są suplementy na przytycie, najlepiej budujące czystą masę mięśniową!

Najlepsza dieta na mase

Tu nie ma co wydziwiać, żebyś przytył i poprawił siłę musisz jeść więcej niż spalasz czyli musisz mieć nadwyżkę kaloryczną, to podstawa wzrostów! Są w internecie kalkulatory, które pozwolą ci wyliczyć twoje zapotrzebowanie kaloryczne. 

Odzywki na szybka mase miesniowa

Nie potrzebujesz jakiś specjalnych odżywek na masę żeby zbudować siłę i muskulaturę, przede wszystkim musisz zadbać o dietę. Czyli Co najmniej 2g białka na 1kg masy ciała oraz nadwyżkę kaloryczną, wtedy organizm zaczyna budować masę mięśniową.

Jak najszybciej przybrać na masie

Przede wszystkim to ciężkie treningi + dużo kcal + białko + co najmniej 5g węglowodanów na 1kg/ masy ciała. Jeżeli nie wyrabiasz z samej diety możesz zastosować gainer typu 


OdpowiedzCytat
Share: