Perfumy z feromonami męskie opinie  

 

(@pawel)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
27/07/2018 5:07 pm  

Ostatnio przypadkiem trafiłem na temat feromonów. Z tego co wyczytałem to feromony są dość skuteczne, jeżeli chodzi o oddziaływanie na dziewczyny. Ogólnie jestem dość nieśmiały, więc chciałbym sobie pomóc feromonami i stąd pytanie, jakie feromony męskie polecacie, które są skuteczne?


OdpowiedzCytat
(@kaja-admin)
Eminent Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 20
27/07/2018 5:22 pm  

Jeżeli chodzi o feromony, to faktycznie są one skuteczne, aczkolwiek perfumy muszą zawierać ich odpowiednie stężenie. Obecnie jedne ze skuteczniejszych to Alluramin, w porównaniu z innymi są w przystępnej cenie i starczają na ok miesiąc stosowania. https://medicot.pl/produkt/skuteczne-feromony-alluramin/


OdpowiedzCytat
(@jagna)
Active Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 11
27/07/2018 5:32 pm  

Jako kobieta, mogę powiedzieć jak to wygląda z drugiej strony. Mój sąsiad wypsikał się feromonami, o czym ja nie wiedziałam z początku. I rozmawialiśmy normalnie jak wiele razy ale poczułam że tym razem bardzo ładnie pachnie i jest to bardzo podniecające. I tu nie chodzi o jakiś sam zapach ale o to jak on działa na zmysły. Już po kilku chwilach w głowie zaczęłam myśleć o seksie co normalnie mi się nie zdarza i to dziwne uczucie podniecenia, to było bardzo dziwne. Na koniec rozmowy powiedział mi że wypsikał się feromonami i zapytał czy coś poczułam. I dopiero wtedy w mojej głowie wszystko się rozjaśniło bo nie wiedziałam co się dzieje. Więc powiem wam że to skutecznie działa.


OdpowiedzCytat
Share: