Penidrol max apteka - opinie  

 

 Kuci
(@kuci)
Active Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 10
02/01/2018 8:01 pm  

Widziałem tutaj opinie o innych lekach na potencję, więc chciałem stworzyć nowy temat o suplemencie penidrol max . Czy ktoś z was go stosował i może powiedzieć swoją opinię czy w ogóle warto wydawać prawie 100 zł.  W składzie ma Tribulus terrestris, Ekstrakt z palmy sabałowej standaryzowany na 25% kwasów tłuszczowych, Maca, Ekstrakt z korzenia żeń szenia. Jeżeli ktoś stosował to bardzo proszę o opinię czy warto?


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
05/01/2018 7:27 pm  

Jest wiele skutecznych preparatów na powiększanie penisa ale moim zdaniem Penidrol max do nich nie należy. Stosowałem go 2 miesiące, za opakowanie płaciłem 155 zł za opakowanie i teraz stwierdzam że na prawdę nie warto.  Penidrol max poza Tribulus terrestris, który min. zwiększa libido nie ma w składzie nic istotnego więc nie ma prawa działać. Po tym doświadczeniu zakupiłem produkt o nazwie xtrasize i ten sobie chwalę, też jest niestety drogi ale chociaż widziałem efekty, po jedno miesięcznej kuracji mój członek jest dłuższy o ok. 3cm wydaje się mało ale ewidentnie widać że  jest dłuższy!


OdpowiedzCytat
Share: