Najskuteczniejsze feromony  

 

(@majka)
New Member Customer
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
16/01/2018 7:06 pm  

Poczytałem trochę o feromonach i są one na prawdę skuteczne, oczywiście interesują mnie feromony męskie zarówno cena jak i skuteczność. Czy ktoś z was je stosował?

Feromony perfumy meskie - Z tego co wyczytałem to większość tego typu feromonów jest w perfumach, czy one maja jakiś zapach (zapachowe) czy są bezwonne? W sensie czy jest on ładny i jak na prawdę działa na kobietę. Ogólnie nie chciał bym zapłacić za coś co nie działa dlatego interesują mnie najskuteczniejsze feromony męskie i wasze opinie, tych którzy stosowali?


OdpowiedzCytat
(@admin)
Member Admin
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 143
16/01/2018 7:10 pm  

To że feromony działają, zostało już opublikowane w wielu publikacjach naukowych. Jeżeli chodzi o opinie, to tutaj jest ranking feromonów https://medicot.pl/feromony-ranking/

pod rankingiem można pozostawiać opinie, natomiast tutaj są obecnie najskuteczniejsze feromony dostępne na rynku o nazwie alluramin  Jeżeli ktoś je stosował, zapraszamy do pozostawienia swojej opinii


OdpowiedzCytat
(@pawel)
New Member
Dołączył: 7 lat temu
Posty: 4
16/01/2018 7:30 pm  

Niestety te z zdarzyło mi się stosować feromony takie jak Pheromax - są drogie a skuteczności w ogóle nie widać (szkoda kasy), następnie zakupiłem Feromony The EDGE Man 172 zł za 25 ml i jestem nie zadowolony, stosowałem jeszcze Shs Hiszpańska Mucha Do Picia wynik raczej kiepski, i w sumie to po tych się podałem bo stwierdziłem że szkoda kasy na takie eksperymentowanie. Ale... mój dobry przyjaciel na urodziny zakupił mi alluramin i oczywiście podchodziłem do niego sceptycznie patrząc na wcześniejsze doświadczenia

I ku mojemu zdziwieniu na dyskotece, sobota jak każda inna co nie zagadałem z dziewczyną to ta jakoś tak inaczej na mnie patrzyła i dała numer Pomyślałem że to przypadek i w kolejną sobotę zastosowałem alluramin i z kumplami poszedłem do dicso. I aż nie mogłem uwierzyć ponownie z każdą dziewczyną co nie zagadałem to była dla mnie miła i dawała prawdziwy numer telefonu, coś wspaniałego.


OdpowiedzCytat
Share: