Co robić gdy wypadają włosy  

 

 Kuci
(@kuci)
Active Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 10
14/11/2017 6:49 pm  

Witam

 

Niestety zauważyłem że od jakiegoś czasu przerzedzają mi się włosy,mam 32 lata więc wydaje mi się że w tym wieku nie powinienem mieć jeszcze problemów z wypadającymi włosami. U lekarza jeszcze nie byłem, liczę na to że domowymi sposobami udała się zapobiec wypadającym włosom. Zakupiłem ostatnio reklamowany preparat Lonxon 2% ale po miesiącu stosowania nie widzę większych efektów, będę wdzięczny za sugestie co dalej robić


Tomasz polubić
OdpowiedzCytat
(@annawajs)
New Member
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 4
16/11/2017 5:42 pm  

Cześć, Krystian!

 Jakich szamponów używasz? Może mają zbyt chemiczny skład i powodują wypadanie włosów? Nie miałeś ostatnio większych stresów? Pomyśl też, czy odżywiasz się zdrowo... Wiele czynników może mieć wpływ na twój problem.. Dowiedz się może więcej na temat zdrowego stylu życia, zadbaj o odpowiednią dietę.. Osobiście mogę też polecić ekstra preparat - sprawdzony, skuteczny i zawiera same naturalne składniki. Przetestuj, jeśli chcesz. Gwarantuję, że zobaczysz poprawę... łap link:  https://medicot.pl/produkt/najlepsze-na-wypadanie-wlosow-follixin/ .


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
29/12/2017 6:07 pm  

Mój mąż niestety też ma problem z wypadającymi włosami, lekarz stwierdził że jest to łysienie androgenne i przepisał mu spray Lonxon 5% do tego tabletki Androstatnin (Nezyr / Finasteridum), Włosy miały zacząć odrastać po około 3 miesiącach, bynajmniej tak było w ulotce. Miną rok jak bierze androstatnim (który zmniejsza libido) i niestety włosów jak nie było tak nie ma, więc nie wiem czy jest sens w ogóle to brać Androstatnin jak i Loxon 5% nie są to tanie leki.


OdpowiedzCytat
(@adam)
Member Admin
Dołączył: 6 lat temu
Posty: 32
05/01/2018 7:31 pm  

Ten Lonxon 5% to moim zdaniem wielki pic na wodę, Loxon 2% można kupić bez recepty, natomiast loxon 5% jest na receptę ale co z tego po prawie roku stosowania jakoś włosy mi nie odrosły a za jedno opakowanie, które starcza na 1-2 miesięcy (zależy jak się stosuję) wydałem mnóstwo pieniędzy a włosów jak nie było więcej tak nie ma. Jak kolega wyżej stosowałem też androstatnin, lekarz obiecywał że włosy odrosną i jakoś nie odrosły. Mimo że są to leki a nie suplementy, mam bardzo negatywną opinię odnośnie ich działania. Ale jak się okazuje nie jestem jedyny, który wydał mnóstwo pieniędzy na te leki a efektów jakoś nie widać niestety;/


OdpowiedzCytat
Share: