Co robić gdy wypadają włosy  

 

 Kuci
(@kuci)
New Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
14/11/2017 6:49 pm  

Witam

 

Niestety zauważyłem że od jakiegoś czasu przerzedzają mi się włosy,mam 32 lata więc wydaje mi się że w tym wieku nie powinienem mieć jeszcze problemów z wypadającymi włosami. U lekarza jeszcze nie byłem, liczę na to że domowymi sposobami udała się zapobiec wypadającym włosom. Zakupiłem ostatnio reklamowany preparat Lonxon 2% ale po miesiącu stosowania nie widzę większych efektów, będę wdzięczny za sugestie co dalej robić


Tomasz polubić
OdpowiedzCytat
(@annawajs)
New Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 0
16/11/2017 5:42 pm  

Cześć, Krystian!

 Jakich szamponów używasz? Może mają zbyt chemiczny skład i powodują wypadanie włosów? Nie miałeś ostatnio większych stresów? Pomyśl też, czy odżywiasz się zdrowo... Wiele czynników może mieć wpływ na twój problem.. Dowiedz się może więcej na temat zdrowego stylu życia, zadbaj o odpowiednią dietę.. Osobiście mogę też polecić ekstra preparat - sprawdzony, skuteczny i zawiera same naturalne składniki. Przetestuj, jeśli chcesz. Gwarantuję, że zobaczysz poprawę... łap link:  https://medicot.pl/produkt/najlepsze-na-wypadanie-wlosow-follixin/ .


OdpowiedzCytat
(@fftty133v)
New Member Customer
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 0
29/12/2017 6:07 pm  

Mój mąż niestety też ma problem z wypadającymi włosami, lekarz stwierdził że jest to łysienie androgenne i przepisał mu spray Lonxon 5% do tego tabletki Androstatnin (Nezyr / Finasteridum), Włosy miały zacząć odrastać po około 3 miesiącach, bynajmniej tak było w ulotce. Miną rok jak bierze androstatnim (który zmniejsza libido) i niestety włosów jak nie było tak nie ma, więc nie wiem czy jest sens w ogóle to brać Androstatnin jak i Loxon 5% nie są to tanie leki.


OdpowiedzCytat
(@151334)
New Member Customer
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 0